A ​menekülő kiskutya 13 csillagozás

Holly Webb: A menekülő kiskutya

Anna nagyon örül, hogy a nagyszüleivel tölthet egy hetet a lakóhajójukon. És az egészben a legjobb, hogy magával viheti a kiskutyáját, Tappancsot is. Alig várja, hogy hosszú sétákat tegyenek a vontatóösvényen, és játsszanak a fedélzeten. Ám a hajó túl kicsi egy élénk kölyökkutyának, úgyhogy Tappancs hamarosan mindenkinél kihúzza a gyufát.

Amikor a felnőttek úgy döntenek, hogy a kutyusnak jobb helye volna otthon, Anna szíve majd’ megszakad. És így érez Tappancs is. Kétségbeesetten maradni szeretne, és megtenne bármit, nehogy elválasszák szeretett gazdájától…

Sophie Williams illusztrációival.

Eredeti megjelenés éve: 2013

A következő kiadói sorozatokban jelent meg: Állattörténetek Könyvmolyképző · Olvasni jó! Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2018
112 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634575504 · Fordította: Palásthy Ágnes · Illusztrálta: Sophie Williams
Könyvmolyképző, Szeged, 2018
112 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634574620 · Fordította: Palásthy Ágnes · Illusztrálta: Sophie Williams

Paulina_Sándorné P>!
Holly Webb: A menekülő kiskutya

Aranyos történet volt. Megismerhettük Annát és kutyáját Tappancsot, valamint, hogy milyen lehet a nyaralás egy lakóhajón. A nagyszülők kutyusa, Pajtás kicsit mogorva volt, de a végére spoiler Gyerekeknek szerintem nagyon jó kis történet.

eeszter>!
Holly Webb: A menekülő kiskutya

Nagyon hangulatos volt ez a rész, tetszettek a hajózással kapcsolatos „kitekintések” is, és a két kutya kapcsolatának alakulása is. Az illusztrációit szintén nagyon szeretem.

napsugar213>!
Holly Webb: A menekülő kiskutya

Nagyon aranyos egy történet volt.
A többi hasonló könyvet is el fogom olvasni.
Cuki a borítója is.
És nem csak gyerekeknek ajánlom, hanem felnőtteknek is.