Duda ​és Pocsolya 13 csillagozás

Holly Hobbie: Duda és Pocsolya

A két jó barát, Duda és Pocsolya Szalonkazugban él egy barátságos kis házban. Egy nap az örökmozgó, új élményekre vágyó Duda elindul, hogy körbeutazza a világot, Pocsolya viszont inkább az otthon kalandjait választja. A gyerekek nagy örömére a kiadó könyv alakban is megjelenteti a Minimax csatornán már futó rajzfilmsorozatot, a két bájos kismalac történetét. Ez kalandjaiknak az első darabja.

General Press, Budapest, 2010
32 oldal · ISBN: 9789636432140 · Fordította: Szabó T. Anna

Cs_N_Kinga P>!
Holly Hobbie: Duda és Pocsolya

Hát nem is tudom mit írhatnék erről a picike meséről. Aranyos és kedves volt, de nagy történet nem volt benne, tulajdonképpen le van írva minden a fülszövegben. Annyi, hogy ahol van ír pár jellemző dolgot róla, vagy inkább csak egyet. Igazából nem voltam érte odáig, de lehúzni nem szeretném, mert a képek/rajzok nagyon jók voltak, aranyosak és még meg is nevettettet az egyik, igaz csak személyes okok miatt, de nagyon jól esett:)

Zonyika P>!
Holly Hobbie: Duda és Pocsolya

Noigen, az a malaclábú kád, az valami tündérállat. És én vagyok Duda, @Dün meg a Pocsolya. Tehát én írtam neked levelet a sivatagból. Vuháá, én vagyok a világjáró malac! :D
Hm, miért nem küldözgetek én senkinek képeslapokat? Tessen jelentkezni, aki képeslapolni akar! :D

Ja a rajzok imádnivalóak, a sztori… hm, hát mese, nem egy bonyolult, mit ne mondjak, még meséhez képest se, de azért tündérdisznók ezek, na nem azok a zabálnivalók(!).

Izolda P>!
Holly Hobbie: Duda és Pocsolya

Sírvaröhögős illusztrációk, kedves mese. Remélem lesz folytatása.

Dün P>!
Holly Hobbie: Duda és Pocsolya

Egyetlen @Zonyika ikremmel olvastuk ki a Somogyi könyvtárban, igazán tündéri kis könyvecske Dudáról és Pocsolyáról a két malacbarátról, akik nagyon aranyosan vannak megrajzolva és az egész kötet igazán szeretnivaló, teli apró kis momentumokkal, amikre rá lehet csodálkozni, hogy jééé (malaclábú kád ^^)!

murmur>!
Holly Hobbie: Duda és Pocsolya

Azok a rajzok… engem sokkal jobban elvaràzsolt, mibt a gyereket.

tilia_tomentosa >!
Holly Hobbie: Duda és Pocsolya

Elgondolkodtató, egyszerű kis meséskönyv szép képekkel. Vajon ki érzi jobban magát, ki jár jobban, aki világkörüli útra megy, vagy aki otthon tölti az idejét?

Kis_Andrea>!
Holly Hobbie: Duda és Pocsolya

Aranyos könyv, cuki rajzokkal. Tetszik, ahogy bemutatja, hogy mindenki másképp találja meg a boldogságot. Nagyon kevés a szöveg, így olvasni tanuló gyerekeknek is jó lehet.