Fairy ​Tail 9. (Fairy Tail 9.) 20 csillagozás

FADING WIZARD

Stylish wizard Loke is the ladies' man of the Fairy Tail guild. But now he's suddenly broken up with all his girlfriends, claiming he simply doesn't have the time! It turns out that Loke's life may be about to end, and Lucy, a freshman, is the only one who can save him! But what can a first-year wizard do that an experienced wizard can't?

Eredeti mű: 真島ヒロ: Fairy Tail 9.

Eredeti megjelenés éve: 2008

Del Rey, 2009
208 oldal · ISBN: 9780345512338 · ASIN: 0345512332

áfonyamuffin
Hiro Mashima: Fairy Tail 9.

Rá kell jönnöm, hogy anime/manga téren mindig a vörös hajúak a kedvenceim (esküszöm nem direkt van, valahogy az ő jellemüket szeretem a legjobban). Itt a legnagyobb kedvenceim az Erza és Loke. Mivel olvastam már ezt a kötetet és láttam az animét, ezért Loke történet szála nem lepett meg, sőt, vártam, hogy mikor is kerül végre képbe. Imádom még mindig, ahogyan adagolja az információkat a világgal kapcsolatban a mangaka (tényleg nagyon okosan kivitelezett és egyáltalán nem untatja az olvasót). És ha jól emlékszem Loke innét jobban a része lesz a történetnek és ennek nagyon örülök!

Erzascarlett
Hiro Mashima: Fairy Tail 9.

Ez a rész is ugyanolyan izgalmas és érzelmekkel teli volt mint eddig mindegyik. Loke karakterét nagyon megszerettem, és örültem hogy többet tudhattunk meg a csillagszellemek világáról is.

AniTiger MP
Hiro Mashima: Fairy Tail 9.

Óh, hogy azt az almás-deres pónikon lovagló almás-túrós csúsztatott palacsintáját… Ez a kötet tetszett.
Csak tudnám, mi van Lokeval?! – gondoltam. De most, hogy tudom, most sem jobb :D új kedvenc Natsu mellé

Időközben két dolog derült ki:
1) Függést okoz.
2) Több, mint 350 része van eddig…

Kriana P

♥ ♥ ♥ L O K E ♥ ♥ ♥

Na szóval: Ez a kötet ismét Lucy-é volt, és persze a szexi nőcsábász Loke-é. Róluk, a múltjukról tudhattunk meg többet. Aminek örülök, mert azért eddig ők nagyon a háttérbe szorultak.
Nem rágtam le a körmünket tövig az izgalomtól, de attól még jó volt. Néha kell ilyen is.

ÉS új kedvenc pasit avattam Natsu és Gray mellé. Igen, a cuki, rosszfiús külsejű sarmőr is felkerült a „listára”.

áfonyamuffin

„Lion… Isn't that like a grown-up cat?”
„Exactly.”
„Exactly wrong!!!”

beitghanima

A smile is the true sign of happiness !!

Chapter 72

Fairy Tail sorozat · Összehasonlítás