Fairy ​Tail 8. (Fairy Tail 8.) 23 csillagozás

ULTIMATE DUEL

Gajeel is a dragon slayer who can shoot huge iron pillars from his body with crushing precision, while dragon slayer Natsu fights with devastating flame attacks. Their fierce battle began when Gajeel's wizard guild, Phantom Lord, assauted rival guild Fairy Tail – but can either headquarters withstand two such destructive forces?

Includes special extras after the story!

Eredeti megjelenés éve: 2008

Kodansha, New York, 2013
208 oldal · ASIN: B00DN7BC0E · Illusztrálta: Hiro Mashima
Kodansha, New York, 2011
208 oldal · ISBN: 9781612621012 · ASIN: 1612621015

áfonyamuffin>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 8.

A kötet elején kapunk egy kis bepillantást egy szerelmi szálba spoiler és annyira… megalapozatlan? Annyira nem szeretem ezeket a „szerelem első látásra” szerelmi szálakat… Amúgy nagyon szeretem, ahogy a harcokat megjeleníti a mangaka, tudom, hogy Natsuban meg vannak a tipikus klisés manga főhős tulajdonságok, valahogy mégis nagyon jó, és imádom Natsu karakterét. Kapunk utalásokat a nagyobb sztoriból is és alig várom, hogy tovább olvashassam a sorozatot.

Kriana>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 8.

Végre eljött, amire a vas sárkány Gajeel felbukkanása óra várunk: Sárkányölő bunyó :)
Ugyan a végkifejlet felől nem volt kétség egy percig sem, de attól még igazán látványosra sikerült.
És a ráadás a végére:
The master is back. És zabosabb mint valaha :) Jajj, hogy lehet így vége a kötetnek?

beitghanima >!

An excess of power causes nothing bu sorrows…
and anger can cause one to forget that one is caught up in that whirl of tragedies.

Chapter 65

Fairy Tail sorozat · Összehasonlítás