Fairy ​Tail 7. (Fairy Tail 7.) 19 csillagozás

GUILD WAR

Fairy Tail's rival guild, Phantom Lord, has taken the competition to dangerous levels by smashing the Fairy Tail building and nearly killing three wizards. What is Fairy Tail's response? Full-frontal assuat on the Phantom Lord! But this class is all part of the Phantom Lord's evil plot to capture a coveted prize.

Includes special extras after the story!

Eredeti mű: 真島ヒロ: Fairy Tail 7.

Eredeti megjelenés éve: 2007

Kodansha Comics, New York, 2013
208 oldal · ASIN: B00DN7BBXW · Illusztrálta: Hiro Mashima
Kodansha Comics, New York, 2011
208 oldal · ISBN: 9781612621005 · ASIN: 1612621007

beitghanima
Hiro Mashima: Fairy Tail 7.

Igazabol kezd egeszen erdekes lenni a tortenet. A szereplok hatere kezd kiderulni es sokkal tobbet tudunk meg rolluk, aminek mindig orulok, mert erdekesnek talalom azt, hogy kibol miert lesz az ami :) Humor sok nincs benne, mert a harci jelenetek kerulnek elonybe, de nekem tetszik igy is. Nagyon kivancsi vagyok a folytatasban Lucy multjara, az anyjara es hogy miert berelte az apja fel a magusokat, hogy megtalaljak a lanyat.

áfonyamuffin
Hiro Mashima: Fairy Tail 7.

Annyira szeretem, ahogyan a mangaka bevezeti az egyes karakterek múltját, és ahogyan ez összefonódik a történettel. És nem csak a főbb szereplőkről derülnek ki dolgok, mint Natsu, Lucy, Gray vagy Erza, hanem a mellékszereplőkről is. spoiler Szóval nagyon örülök, hogy ilyen kisebb dolgokra is oda figyel a mangaka. Ami persze még mindig szúrja a szememet az a szexista hozzá állás a női karakterekhez. Ja, és Juvia-t még mindig nem kedvelem, pedig régóta szeretem a sorozatot, de őt valahogy soha nem sikerült megkedvelnem.

becky_b
Hiro Mashima: Fairy Tail 7.

Oh, Natsu drágám, nem vagy te olyan hülye, mint amilyennek tartanak. :D

Kriana P

IGEEN ! ! !
Végre egy kis akció és izgalom. Fairy Tail vs Phantom Lord. Vajon ki marad talpon?

Mindezek mellett pedig ebben a kötetben egy kicsit jobban megismerhettük Lucy-t, Mirát és Elfmant Annyira cuki, amikor az a nagy óriás bömböl :) is, valamint kiderült, hogy Natsu néha képes használni a fejét. :)
Imádom ♥

Fairy Tail sorozat · Összehasonlítás