Fairy ​Tail 6. (Fairy Tail 6.) 25 csillagozás

DEMON RISING

Hotshot Natsu and his cool rival Gray are fghting to stop a calamity demon from being revived by Gray's fellow disciple Lyon and Zalty, a master of lost magic. But while they try to defeat the bad guys, the magical ice binding the demon keeps melting. Then a grudge between Fairy Tail and a rival guild turns to all-out war!

Includes special extras after the story!

Eredeti megjelenés éve: 2007

Kodansha, New York, 2013
208 oldal · ASIN: B00DN7BBFK · Illusztrálta: Hiro Mashima
Kodansha, New York, 2011
208 oldal · ISBN: 9781612620992 · ASIN: 161262099X

Juvia Lockser · Gajeel Redfox

áfonyamuffin>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 6.

Igaz már régen olvastam a sorozatot, bár nem tudom melyik évben és meddig jutottam el.. Hoppá. Mindenesetre jó újra olvasni, annak ellenére, hogy tudom mi fog történni. Még mindig nagyon tetszik, hogy milyen szépen kapjuk az információ adagokat a történet világával kapcsolatban, minden egyes új információ, ami esetleg fura és kevésbé érthető lenne, azt rögtön meg is magyarázza a mangaka. Amúgy néha örülnék, ha egy-egy cselekményszál egy kötetben lenne benne, persze tudom, hogy ez arra jó, hogy fent tartsa az olvasó érdeklődését, de mikor hosszabb idő kimarad két kötet olvasása között, akkor azért tud némi zavarodottságot okozni. Mindenesetre vicces olvasni így a történetet, hogy tudom, hogy egy-egy szereplőnek mi lesz a sorsa a későbbiekben.

Nadalien >!
Hiro Mashima: Fairy Tail 6.

A Galuna-sziget nagy csavarára emlékeztem és vártam, hogy elérjünk eddig, de a kötet közepén meglepett, mikor a szektavezető kezéből előkerült az ikonikus kristálygömb. Az is tetszett, hogy ilyen seamless az átvezetés a követekező történetívbe.

Kriana>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 6.

Lezárult a démonszigetes epizód, és a kötet utolsó fejezeteiben máris fejest ugrottunk egy új, izgalmasabb és zúzósabb történetszálba.
Új céhet, új karaktereket és egy érdekes konfliktust ismertünk meg, a Fairy Tail pedig nekikezdett annak, amiben igazán jó: rombolni és igazságot szolgáltatni :)

Fairy Tail sorozat · Összehasonlítás