Fairy ​Tail 3. (Fairy Tail 3.) 33 csillagozás

MUSICAL MURDERS

In the third volume of Fairy Tail, the evil members of the Dark Guild Eisenwald have found a cursed flute that can murder anyone who hears its music – and now they’ve taken over a midtown train station with a very loud public address system. Only Natsu and his crazy friends (including a flying cat) can stop them!

Includes special extras after the story!

Eredeti megjelenés éve: 2007

208 oldal · ISBN: 0345505565 · Illusztrálta: Hiro Mashima

AniTiger P>!

Feljegyzés: Erza király. Natsu király. A macska is király :D
A Boss Fight levezetése meg halálos! :D
Tetszenek ezek a páncélok…

Szyszyyy I>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 3.

Ez a kötet nagyon akció-dús volt és vicces is, de még mindig nem tud annyira megfogni magának. Kedvenc az tuti nem lesz. De nem rossz :D

beitghanima P>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 3.

nem a kedvenc konyvem a fairy tail-bol, nekem ez az egesz lullaby dolog nem jon be, viszont imadom a szereploket :)
es aztan az Erza panceljai mennyire szuperek!!! :D:D

Regények_kalandora>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 3.

Rengeteg harc történt ebben a fejezetben, és baromi jók voltak. A végén már vártam az spoiler harcot el is kezdődött de sajnos nem tartott sokáig remélem a továbbiakban újra neki mennek majd egymásnak. Jöhet a folytatás.

becky_b>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 3.

Egyszerűen hihetetlen. Eszméletlenül jó! Miért nem kezdtem ebbe bele hamarabb?! MIÉRT?!

Kawaiifox31>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 3.

de rég volt már ez az egész! nememlékezdtem mikor ölte meg a társát a falon át az az ember de mostmár tudom. Natsu hogy kiakadt azon hogy megölte a saját társát a ficko XD. egyébként Erigonra is alig emlékezdtem, tudtam hgy sinigami és tud valmit csinálni a széllel te elfelejtettem hogy repülni is tudott. na mindegy.Jó kis vissza emlékezés volt :)

martinovickij>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 3.

Fél csillag ismét a Naruto „koppintásra”. Két karakter nagyon hasonlít nekem Narutora és Sasukera és a kapcsolatukra.

Kriana>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 3.

Még nagyon az elején vagyunk a sztorinak, igazából a kötet aktuális rossz fiújának megagyalásánál tartunk csak, miközben ismerkedünk a szereplőkkel, de így is imádni való a sorozat.
Érdekes, vicces, halál laza. A főszerepet pedig imádom többnyire:
Natsu és Gray két szeretni való forrófejű idióta, Erza személyisége eszméletlen meg a páncéljai is , Happy pedig tündéri.
Az egytlen kis problémám Lucy-val van. Nekem valahogy nagyon teszetosza és nyafka. Nem zavar sok vizet. :(

Fairy Tail sorozat · Összehasonlítás