Fairy ​Tail 2. (Fairy Tail 2.) 35 csillagozás

THE BOOK OF SECRETS

Beautiful celestial wizard Lucy has teamed up with the crazy fire wizard Natsu and his bizarre flying cat, Happy. Their job: to steal a book from the notorious Duke Everlue. But the eccentric Everlue has killed wizards before, and Lucy’s team is walking right into his death trap!

Eredeti mű: 真島ヒロ: Fairy Tail 2.

Eredeti megjelenés éve: 2007

Del Rey, 2008
208 oldal · ISBN: 0345503309 · Illusztrálta: Hiro Mashima

AniTiger MP
Hiro Mashima: Fairy Tail 2.

Már a második küldetés egy könyv körül forog, kell ennél több? Tetszett, no :)

Amúgy mi ez már, hogy elfelejti a ruházkodást az egyik pasi mágus? :D

Az a könyvtár mindent vitt. Bár az olvasás gyorsító mágikus szemüveg se volt semmi ötlet.

Kawaiifox31
Hiro Mashima: Fairy Tail 2.

Nagyon jó volt elolvasni! ok dolgot megtudtam mit az animéböl nem, meg jó volt felidézni az emlékeket mert már valahol a 120 résznél tartok az animében.Például azt se tudtam hogy az a szemüvegnek gyorsasága a minőségétől füg. Meg arra sem emlékeztem hogy a könyv átalakul. Én csak ajánlani tudom :)

Szyszyyy
Hiro Mashima: Fairy Tail 2.

Ez a kötet is szórakoztató volt. :D
Eddig tetszik, szóval remélem, hogy ez így is marad.

Vivke
Hiro Mashima: Fairy Tail 2.

Nagyon jó kis sorozat, jó történet szereplők…. :)

Röfipingvin MP
Hiro Mashima: Fairy Tail 2.

Ahogy szépen megjelennek az újabb és újabb szereplők, úgy lesz egyre érdekesebb a cselekmény. Egyértelműen Happy a nagy kedvencem ("Aye!"), de nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz idővel Lucyból. Natsu egyelőre inkább idióta, mintsem hős nekem, nem tudom be fogja e lopni magát a szívembe.

Attila20
Hiro Mashima: Fairy Tail 2.

Továbbra is nagyon jó, ugyan úgy mint az első rész ez is tetszett. Happy-t nagyon bírom az a macska. :D Most a legjobban az érdekel, hogy Lucy mennyire fog fejlődni, mennyi új kulcsot fog összeszedni, és ezek által, hogyan lesz erősebb. Erza feltűnése csak úgy mint az Animében izgalmas volt, várom már, hogy megmutassa a hatalmas erejét.

martinovickij
Hiro Mashima: Fairy Tail 2.

Sokkal nehezebb egy manga értékelése, mint egy könyvvé, nem tudom milyen szempontok alapján tudnám megítélni a manga „jóságát”, de mivel élvezem olvasni, így maximális pontot kap. :D

Kriana P
Hiro Mashima: Fairy Tail 2.

Még mindig nagyon az elején vagyunk, de szépen lassan egyre több, a későbbiekben fontos szereplőt ismerünk meg ezekben a bevezető epizódokban.
Továbbra is nagyon szórakoztató, vicces és bájos olvasmány :)

shannaro_head
Hiro Mashima: Fairy Tail 2.

Még mindig nagyon az eleje. Nem sok minden lehet elmondani, de az már biztos, hogy a poénkodás az egyik fő erőssége a mangának. Remélem, idővel majd bonyolódik, és lesz sárkány is, Natsuról többet megtudunk, Lucy meg fejődik, mert eddig gyengusnak tűnik.

beitghanima

If you understand how a writer's mind works, you'll lose all the pleasure in reading a book.

Chapter 09

Fairy Tail sorozat · Összehasonlítás