Fairy ​Tail 2. (Fairy Tail 2.) 40 csillagozás

THE BOOK OF SECRETS

Beautiful celestial wizard Lucy has teamed up with the crazy fire wizard Natsu and his bizarre flying cat, Happy. Their job: to steal a book from the notorious Duke Everlue. But the eccentric Everlue has killed wizards before, and Lucy’s team is walking right into his death trap!

Eredeti megjelenés éve: 2007

208 oldal · ISBN: 0345503309 · Illusztrálta: Hiro Mashima

Natsu Dragneel · Erza Scarlet

RVivi P>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 2.

Az első rész jobban tetszett, ezt eléggé untam, a nagy része nem is igazán kötött le. De annyit elért, hogy mostmár tényleg megnézném az animét, mert kíváncsi vagyok. És végre volt egy női szereplő, akinek nem kivágott pólója volt. Oké, igazából páncél volt rajta, de akkoris. Örültem neki, mert olvasás közben, amíg fel nem tűnt Ezra, azon gondolkodtam, mikor lesz már ilyen. Lucyt is bírom, de Happy. ♥
Az elején az a hosszú, fonott hajú csávó olyan volt, mintha az Avatárból szökött volna át egy vízidomár mester.

AniTiger P>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 2.

Már a második küldetés egy könyv körül forog, kell ennél több? Tetszett, no :)

Amúgy mi ez már, hogy elfelejti a ruházkodást az egyik pasi mágus? :D

Az a könyvtár mindent vitt. Bár az olvasás gyorsító mágikus szemüveg se volt semmi ötlet.

Jean P>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 2.

Annyira imádom, hogy az anime ennyire manga-hű!!! *.*

Nyilván teljesen más úgy olvasnom, hogy az animéből már a Final Seasont nézem és tudom, hogy ki hová fog eljutni (legalábbis az animében), de így is nagyon szórakoztató. Imádtam ezt a részt, ahogy a kis hármasunk kezd összekovácsolódni, nagyon szórakoztató és vicces volt.
Aye!

Ayamenohana P>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 2.

Hőseink újabb kalandokba bonyolódnak, amik között vannak érdekes és kevésbé érdekesek is; az utóbbihoz tartozik mondjuk a Daybreak könyv esete. Natsu és Happy azonban továbbra is hozzák vicces formájukat, ami sokat dob minden egyes történeten. És végül felbukkant Elza is, ami még több vicces jelenet okozója lett (amiknek persze megint csak Natsu – meg Gray – a főszereplője).

Kawaiifox31>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 2.

Nagyon jó volt elolvasni! ok dolgot megtudtam mit az animéböl nem, meg jó volt felidézni az emlékeket mert már valahol a 120 résznél tartok az animében.Például azt se tudtam hogy az a szemüvegnek gyorsasága a minőségétől füg. Meg arra sem emlékeztem hogy a könyv átalakul. Én csak ajánlani tudom :)

Szyszyyy IP>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 2.

Ez a kötet is szórakoztató volt. :D
Eddig tetszik, szóval remélem, hogy ez így is marad.

Vivke>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 2.

Nagyon jó kis sorozat, jó történet szereplők…. :)

Röfipingvin P>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 2.

Ahogy szépen megjelennek az újabb és újabb szereplők, úgy lesz egyre érdekesebb a cselekmény. Egyértelműen Happy a nagy kedvencem ("Aye!"), de nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz idővel Lucyból. Natsu egyelőre inkább idióta, mintsem hős nekem, nem tudom be fogja e lopni magát a szívembe.

Regények_kalandora P>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 2.

Továbbra is nagyon jó, ugyan úgy mint az első rész ez is tetszett. Happy-t nagyon bírom az a macska. :D Most a legjobban az érdekel, hogy Lucy mennyire fog fejlődni, mennyi új kulcsot fog összeszedni, és ezek által, hogyan lesz erősebb. Erza feltűnése csak úgy mint az Animében izgalmas volt, várom már, hogy megmutassa a hatalmas erejét.

Kriana P>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 2.

Még mindig nagyon az elején vagyunk, de szépen lassan egyre több, a későbbiekben fontos szereplőt ismerünk meg ezekben a bevezető epizódokban.
Továbbra is nagyon szórakoztató, vicces és bájos olvasmány :)

beitghanima P>!

If you understand how a writer's mind works, you'll lose all the pleasure in reading a book.

Chapter 09

Kapcsolódó szócikkek: Natsu Dragneel