Fairy ​Tail 13. (Fairy Tail 13.) 17 csillagozás

THE DOOMSDAY WEAPON!

Master Makarov’s grandson, the too-powerful wizard Laxus, has seen the new Fairy Tail guild hall and doesn’t like what he sees! So he gathers some of the strongest wizards in the guild, and starts a Fairy Tail civil war!

Includes special extras after the story!

Eredeti megjelenés éve: 2008

Kodansha Comics, New York, 2013
208 oldal · ASIN: B00DN7BCXQ · Illusztrálta: Hiro Mashima
Kodansha Comics, New York, 2011
208 oldal · ISBN: 9781935429326 · ASIN: 1935429329

Erzascarlett P>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 13.

Laxus nagyon menő, csak a módszerei rosszak, de alapvetően jót akar. Gajeel karaktere pedig egyre jobban tetszik.

áfonyamuffin P>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 13.

Kaptunk megint egy összekötő kötetet, ízelítőt kaptunk abból a történetszálból, ami majd viszi a hátán tovább a történetet, plusz kaptunk egy-két kisebb morzsát is a nagyobb cselekményszálból is. Ezeket a szexista kisebb-nagyobb megnyilvánulásokat, még mindig nem díjazom, főleg Lucy irányába (annyira jó karakter, és emiatt annyira idegesítő, hogy a mangaka annyit törődik a külsejével, meg hogy szexisnek legyen beállítva). Már hiányzott a manga, szóval végre itt volt az ideje, hogy folytassam a sorozatot! Igaz a hónap vége fele szerintem majd megsokasodik a manga olvasásaim száma, munka miatt. Mindenesetre szerintem ennél jobb olvasmányt nyárra nem is találhatnék magamnak!

becky_b P>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 13.

Soha nem volt szimpi Luxus ( Laxus ), de most már nagyon nagyon nagyon nem szeretem.

Fairy Tail sorozat · Összehasonlítás