Fairy ​Tail 1. (Fairy Tail 1.) 64 csillagozás

THE WICKED SIDE OF WIZARDRY

Cute girl wizard Lucy wants to join the Fairy Tail, a club for the most powerful wizards. But instead, her ambitions land her in the clutches of a gang of unsavory pirates le by a devious magician. Her only hope is Natsu, a strange boy she happens to meet on her travels. Natsu’s not your typical hero – he gets motion sickness, eats like a pig, and his best friend is a talking cat. With friends like this, is Lucy better off with her enemies?

Eredeti megjelenés éve: 2006

Kapcsolódó zóna

!

Fairy Tail

38 tag · 84 karc · Utolsó karc: 2020. december 11., 19:36 · Bővebben

Natsu Dragneel · Lucy Heartfilia · Gray Fullbuster · Cana Alberona · Makarov Dreyar · Mirajane Strauss

Magnolia

RVivi P>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 1.

Azon kívül, hogy @Lalacska odavan az animéért, én erről semmit nem tudtam eddig. Szóval most kapott egy esélyt, úgyis gyorsan kivégezhető. És végre egyszer tényleg gyorsan végeztem egy mangával. (A képregényekkel is csiga vagyok másokat alapul véve.)

Cuki volt, Natsu és Lucy nekem annyira ilyen tipikus kis mesefigurák. És Happy! Hát, miért nem mondta nekem eddig senki, hogy ebben van egy cica? Már ezért se utálhattam volna.

puncsoscukor63 P>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 1.

Nagyon tetszik a történet, de leginkább a grafikája ragadott magával. Egyszerű, de nagyszerű alakok, amikor harcolnak, ott is kivehetőek az ütések, nem egy nagy káosz az egész. mint pl. Árnybíró.
Szimpatikusak a szereplők, követhető a cselekmény. Biztos, hogy folytatni fogom. :D

AniTiger P>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 1.

Imádom a zabagép karaktereket. A mágiával kapcsolatos történeteket is. Főleg azokat, amelyekben van macska (főbb) szereplő. Hiro Mashima új mangaka számomra, mert még nem olvastam tőle… bár eléggé hasonlítanak a rajzok a Soul Eaterre. Mindegy.
Jóféle rajz+karakterek+sztori kombó.
♥Mindenki kretén a mangában!♥

Avatarfan_Oncer>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 1.

Kicsit nehezem kezdtem bele, de ez nem a történet hibája (épp előtte való nap fejeztem be a Narutot, és nem akartam új mangát kezdeni). De nagyon tetszett és egyébként is már régóta szemeztem vele Lucyt, Natsut, Happyt és a többieket rögtön megkedveltem, de egy konkrét kedvenc szereplőt nem tudnék választani.
utólag fura visszagondolni arra, hogy milyen „bénák” voltak, és még a grafika is más volt… :D

Luki>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 1.

Ez shounen, azaz fiúknak szóló manga, és hát életkori kategóriában sem nekem szánták, de konkrétan élek-halok érte, mert egyrészt halál vicces, másrészt pedig nagyon EPIC :-D
Varázsló guildről van szó, tele nagyon jól kitalált, mókás karakterekkel, akiknek változatos, ötletes mágiájuk van. Az egész mangában szinte mindennek az a mozgatórugója, hogy ők „nakama” (kb. azt jelenti, hogy bajtársak, de erről többet itt: http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/TrueCompanions…)… avagy the power of friendship rulz! :-D

becky_b>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 1.

Óóóó, új kedvenc. Félelmetes, mennyire megkedveltem Natsuékat ilyen rövid idő alatt. IMÁDOM.

Röfipingvin P>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 1.

Kilóra nem vett meg magának, de a repülő macska és a mágikus világ miatt azt hiszem folytatni fogom.

Szyszyyy I>!

Egész jó volt. :D
Bár nagyon híres manga/anime, én még különösebben nem ismerem.
Persze látásból igen, meg az animéből is láttam kb. 3-4 részt.
Csak olyan nagyon hosszú… És a hosszú mangákba/animékbe mindig nehezen kezdek bele. :D
De vicces és a rajzolása sem rossz, sőt egészen egyedi. :D

Kawaiifox31>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 1.

Nagyon jó egy könyv. Jó volt elolvasni mert felidézte az emlékeket hisz már a 106. résznél tartok magéban az animében. Mindenkinek ajánlom.

Mamuszy>!
Hiro Mashima: Fairy Tail 1.

Ohh, visszajöttek azok a jó kis emlékek… :D
Az első pár animém közt volt a Fairy Tail, és természetesen azonnal imádtam, és úgy gondoltam, hogy ideje lenne feleleveníteni az eddig történteket, de a helyett, hogy újranézném, inkább elkezdem a mangáját. :3 Nem csalódtam természetesen, tökéletes volt, és én, személy szerint szeretem a manga grafikáját, igen igen, másabb mint az animének picit, de jó ez így is. :D Viszont volt benne egy-két meglepetés is. o.o spoiler

Fairy Tail sorozat · Összehasonlítás