Fairy ​Tail 1. (Fairy Tail 1.) 51 csillagozás

THE WICKED SIDE OF WIZARDRY

Cute girl wizard Lucy wants to join the Fairy Tail, a club for the most powerful wizards. But instead, her ambitions land her in the clutches of a gang of unsavory pirates le by a devious magician. Her only hope is Natsu, a strange boy she happens to meet on her travels. Natsu’s not your typical hero – he gets motion sickness, eats like a pig, and his best friend is a talking cat. With friends like this, is Lucy better off with her enemies?

Eredeti mű: 真島ヒロ: Fairy Tail 1.

Eredeti megjelenés éve: 2006

Fairy Tail

36 tag · 98 karc · Utolsó karc: 2017. augusztus 18., 23:18 · Bővebben

puncsoscukor63
Hiro Mashima: Fairy Tail 1.

Nagyon tetszik a történet, de leginkább a grafikája ragadott magával. Egyszerű, de nagyszerű alakok, amikor harcolnak, ott is kivehetőek az ütések, nem egy nagy káosz az egész. mint pl. Árnybíró.
Szimpatikusak a szereplők, követhető a cselekmény. Biztos, hogy folytatni fogom. :D

AniTiger MP
Hiro Mashima: Fairy Tail 1.

Imádom a zabagép karaktereket. A mágiával kapcsolatos történeteket is. Főleg azokat, amelyekben van macska (főbb) szereplő. Hiro Mashima új mangaka számomra, mert még nem olvastam tőle… bár eléggé hasonlítanak a rajzok a Soul Eaterre. Mindegy.
Jóféle rajz+karakterek+sztori kombó.
♥Mindenki kretén a mangában!♥

Avatarfan_Oncer
Hiro Mashima: Fairy Tail 1.

Kicsit nehezem kezdtem bele, de ez nem a történet hibája (épp előtte való nap fejeztem be a Narutot, és nem akartam új mangát kezdeni). De nagyon tetszett és egyébként is már régóta szemeztem vele Lucyt, Natsut, Happyt és a többieket rögtön megkedveltem, de egy konkrét kedvenc szereplőt nem tudnék választani.
utólag fura visszagondolni arra, hogy milyen „bénák” voltak, és még a grafika is más volt… :D

Luki
Hiro Mashima: Fairy Tail 1.

Ez shounen, azaz fiúknak szóló manga, és hát életkori kategóriában sem nekem szánták, de konkrétan élek-halok érte, mert egyrészt halál vicces, másrészt pedig nagyon EPIC :-D
Varázsló guildről van szó, tele nagyon jól kitalált, mókás karakterekkel, akiknek változatos, ötletes mágiájuk van. Az egész mangában szinte mindennek az a mozgatórugója, hogy ők „nakama” (kb. azt jelenti, hogy bajtársak, de erről többet itt: http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/TrueCompanions…)… avagy the power of friendship rulz! :-D

becky_b
Hiro Mashima: Fairy Tail 1.

Óóóó, új kedvenc. Félelmetes, mennyire megkedveltem Natsuékat ilyen rövid idő alatt. IMÁDOM.

Röfipingvin MP
Hiro Mashima: Fairy Tail 1.

Kilóra nem vett meg magának, de a repülő macska és a mágikus világ miatt azt hiszem folytatni fogom.

Szyszyyy

Egész jó volt. :D
Bár nagyon híres manga/anime, én még különösebben nem ismerem.
Persze látásból igen, meg az animéből is láttam kb. 3-4 részt.
Csak olyan nagyon hosszú… És a hosszú mangákba/animékbe mindig nehezen kezdek bele. :D
De vicces és a rajzolása sem rossz, sőt egészen egyedi. :D

Kawaiifox31
Hiro Mashima: Fairy Tail 1.

Nagyon jó egy könyv. Jó volt elolvasni mert felidézte az emlékeket hisz már a 106. résznél tartok magéban az animében. Mindenkinek ajánlom.

Attila20
Hiro Mashima: Fairy Tail 1.

A Fairy Tailról elég régóta hallottam, tavaly bele is kezdtem az Animébe de csak 10 részt néztem meg és abbahagytam, nem tudom megmondani miért egyszerűen nem kötött le annyira, de most erősen gondolkodok azon, hogy újra elkezdem nézni. A Manga nagyon jó, szépek a rajzok és a karakterek is nagyon jól vannak megrajzolva abszolút kedvenceim: Lucy, Happy és Natsu. Várom a folytatást.

Fairy Tail sorozat · Összehasonlítás