Vampire ​Knight 19. (Vampire Knight 19.) 41 csillagozás

Hino Matsuri: Vampire Knight 19.

Yuuki saját élete árán akarja emberré változtatni Kanamét, ezért kitörli magát Zero emlékeiből, hogy szabaddá tegye őt, Kaname azonban elhatározza, hogy feláldozza magát az emberek védelme érdekében. Eközben a tisztavérűek nyíltan is fellázadnak Kaname ellen. A vámpírlegenda utolsó kötetében Yuuki, Zero és Kaname végzete összekapcsolódik a vámpírtársadalom sorsával.

Eredeti megjelenés éve: 2013

Mangafan, Szigetszentmiklós, 2016
192 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155356490 · Fordította: Koch Zita · Illusztrálta: Hino Matsuri

Nikolett0907 P>!
Hino Matsuri: Vampire Knight 19.

„Szerelmem, neked adom a világot, amelyet emberként láttam.”

Jaj nekem…mély levegő, lassan kifúj, mély levegő…..

Borzalmasan meggyötörtnek érzem magam minden túlzás nélkül.
Az egész sorozat fantasztikus volt, de ez a zárókötet teljesen a padlóra küldött.
Hogy írjam le, mennyire fáj a szívem Kaname -rt, és mennyire keserédes a sóhajom Yuuki és Zero miatt…
Mennyi érzelem, mennyi fájdalom és mennyi vér….

Döntéseink határozzák meg életünket, és áldozataink a rólunk alkotott emlékeket…

Azt hiszem most pityergek egy kicsit magamban, és csak annyit írok, ez a sorozat fantasztikus. Örök kedvenc és sokszor újra kézbe fogom venni!
Hatalmas szerelem a számomra♥

diamondfox>!
Hino Matsuri: Vampire Knight 19.

Hát ezzel egyáltalán nem vagyok kibékülve. Mégis mi volt ez? Hát bakker. De bénaaa. Komolyan, inkább húzott volna rá még egy kötetet, miért 19? Egyrészt hülyén néz ki, másrészt lehetett volna ezt még szépen lezárni. Így csak piff-paff-puff lett az egész, annyi minden történt, hogy az ember nem győzte kapkodni a fejét – és nem értette. (Más is írta, hogy nem érti, hah!)
Nem fogadom eeeeel ezt a végét! spoiler

I'm so sad. :(

ƨɔɴом>!
Hino Matsuri: Vampire Knight 19.

Az anime az elsok kozott volt, amit anno megneztem, igy most elerkezettnek lattam az idot, a mangakat is eloszedni. Bevallom oszinten, kicsit valahogy tobbre szamitottam, valahogy nagyobb hatast vartam, hogy kivalt belolem.
Olyan volt ez, mint egy hullamvasut. Rengeteg melyponttal, de annal joval tobb fenyponttal.
Igazabol ha osszegeznem kellene egy eros 4-est adnek ra, ugyanakkor meg sem.
A vege valahogy engem nem varazsolt el, es az utolso 2-3 kotet, mar inkabb hatott szamomra osszecsapottnak, mint sem kidolgozottnak.

Szyszyyy IP>!
Hino Matsuri: Vampire Knight 19.

Hehe. Olyan ügyes voltam tegnap, hogy véletlenül az angol nyelvű mangánál jelöltem az olvasását. xD Pedig most épp az volt a lényeg, hogy végre magyarul olvastam. Szóóóóóval most javítom a hibám;

Én: Olvassuk el magyarul is, hátha jobban megértem a befejezést. :D
Én, olvasás után: Nem… Nem értettem meg jobban…
Na, jóóóó. Ez azért kicsit túlzás.
Tudni kell rólam, hogy sosem tanultam angolt és angol tudásom az annyi, amit innen-onnan összeszedtem. Úgyhogy nagyon megvoltam lőve az utolsó kötetnél, hogy akkor most mi történt? Szóval most már legalább tudom Kaname miért tette azt, amit és, hogy egyáltalán mit tett. :D
De a legeslegvégén, amikor megjelennek spoiler

AliceL>!
Hino Matsuri: Vampire Knight 19.

Valahogy nem tudom elhinni, hogy ilyen vége lett a történetüknek. Egyszerre utálom és imádom ezt a befejezést. Megértem, hogy miért kellett így lennie, de attól még azt kívánom bárcsak másképp lett volna. Nem tudtam megállni, végig sírtam az egész kötetet. Nagyon fognak hiányozni a szereplők (hiába tudom, hogy még van kiegészítés).

Angieolvas>!

Vége.
Nem így képzeltem. Őszintén egy picit össze-vissza éreztem ezt a befejezést.
Szóval Kaname és Yuuki egymásra talál. Búcsúzkodnak, beszélgetnek. Kaname feltárja az érzéseit, mielőtt megtenne valamit. spoiler
Zero emlékei vissza térnek.
Egyértelműen a leggyönyörűbb jelenet, mikor Kaname megöleli Zerot és Yuukit. Kicsit se könnyeztem be áhhh :(
A vége nagyon szép lett, de kicsit szomorú is.
spoiler
Összességében nem hiszem el, hogy vége. Ez volt a gyerekkorom mangája.
Imádtam az összes szereplőt.

Kaname32>!
Hino Matsuri: Vampire Knight 19.

Nagyon szép befejezéssel zárult ez a manga sorozat, könnyekig meghatódtam. És megérte szurkolni Zeronak, hogy Yuukival lehessen, de attól még Kaname marad a kedvenc.
Yuuki utolsó üzenete volt a legjobb amit olvastam.
˝Szerelmem, neked adom a világot, amelyet emberként láttam"
Ez a manga sorozat a kedvencem és az is marad jó sokáig. <3 <3

Borbála_Hantó>!
Hino Matsuri: Vampire Knight 19.

Olyan csodálatos befejezése egy örökké tartó szerelemnek! Nem bírtam ki sírás nélkül!
@schesztiஐ Köszönöm szépen. Majd mikor legközelebb találkozunk, sírhatunk együtt^^

Himitsu P>!
Hino Matsuri: Vampire Knight 19.

A végére csak sikerült megríkatni.:(
A cselekmény az utolsó néhány kötetben nagyon kusza volt, de a 19. kötet végére minden a helyére került, a történetvezetés egyszerűen hihetetlen.
Nagyon, nagyon hálás vagyok Hinónak, hogy ilyen befejezést talált ki a mangának.
Örülök annak is, hogy mindenki életben maradt, még Aidou apja is. Annyira örültem neki.:)

Ha kipityeregtem magam, vár rám a Memories.:)

cozykitsune>!
Hino Matsuri: Vampire Knight 19.

Régóta gyűjtögettem ennek a mangának a Mangafan gondozásában magyarul megjelent köteteit. Mivel csak mostanában tudtam beszerezni az utolsót, így nekem most érhetett véget. spoiler Hogyha a rajzolásáról kellene először beszélnem, akkor csak nekem tűnt fel az első kötethez képest, hogy besötétedtek? Nekem így egy kicsit élvezhetetlenné vált, mert alig láttam már belőlük valamit. De ez valószínűleg a kiadó vagy a nyomda hibája.
Érdekes befejezéssel zárult, ami végül is helytálló volt. Nekem az elejétől fogva Zero és Yuuki párosa vitte a pálmát, spoiler De kissé tényleg el lett kapkodva, mert nálam maradtak megválaszolatlan kérdések. Viszont a részletesebb kifejtés újabb VK köteteknek adott okot, amikre talán a jövőben sort kerítek.

morcoshobbit>!

Talán neked köszönhetem, hogy még életben vagyok.

morcoshobbit>!

Milyen világ az, ahol többé nem hallhatom a hangodat?

áfonyamuffin>!

Te vagy Yuuki… A lány, akit mindig védelmezni akartam! És aki sosem hagyta magát megvédeni.