Vampire ​Knight 10. (Vampire Knight 10.) 39 csillagozás

Hino Matsuri: Vampire Knight 10.

Az iskola romjai között Zero Yuukira emeli a fegyverét. Egy tisztavérű vámpír és egy vámpírvadász… bármennyire is vágynak rá, soha nem lehetnek egymáséi. Milyen döntést hoznak hát? Mindeközben Kaname új irányba fordítja az éjjeli tagozatosok jövőjét. A drámai 10. kötetben véget ér a történet első része!

Eredeti megjelenés éve: 2009

Mangafan, Szigetszentmiklós, 2014
184 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639794993 · Fordította: Koch Zita · Illusztrálta: Hino Matsuri

Nikolett0907 P>!
Hino Matsuri: Vampire Knight 10.

Még mindig nagy rajongója vagyok.
Most egész izgalmas a történet és még mindig gyönyörűek a rajzok.
Csak ne lenne ilyen rövid, mire belemerülnék el is fogytak a lapok.
Hol a következő? :)

diamondfox P>!
Hino Matsuri: Vampire Knight 10.

Őszintén mondom, ha itt vége lenne, elégedett lennék. De annyi nyitott szál maradt, hogy örülök, hogy folytatódik! Már csak remélem, hogy nem valami szerelmi háromszöges szenvedés lesz 9 köteteten át és Kanaméról is pontosan megtudjuk, hogy kicsoda.
Yuuki, hozzád csak egy szavam lenne: BADASS! :D
Mondjuk a nagy fight a végén kicsit fura volt, elvégre ez a manga nem egy shounen-tápos harc, de kb. 10 oldalban le is tudta Matsuri, szóval inkább hallgatok :D

puncsoscukor63 P>!
Hino Matsuri: Vampire Knight 10.

Azt leszámítva, hogy nagyon beteg a spoiler kapcsolata, kezdem megkedvelni Kanamét, ha nincs ló, jó a szamár is alapon. A rész elején Yuuki és Zero múltbeli közös élményei felidézése nagyon szívbemarkoló volt, ezért is sajnáltam nagyon, hogy spoiler. Bár előre sejtem, hogy Zero nem fogja tudni spoiler, annak ellenére, hogy ezt ígérte neki.

Nikol24>!
Hino Matsuri: Vampire Knight 10.

Zero és Yuuki végre bevalja egymásnak érzelmeit, mégha ilyen különös módon is,de csodálatos volt. Az eskü pedig, amit egymásnak tettek: :O

Karinaa7 P>!
Hino Matsuri: Vampire Knight 10.

És most a legizgalmasabb, mert innentől nem tudom minek kellene benne lennie :D Ezt vártam már a első könyv olvasása óta. Ebben tényleg olyan részek voltak, amik teljesen mások és jajjj imádtam!!!! :D

Angieolvas P>!
Hino Matsuri: Vampire Knight 10.

Még mindig imádom. Ez az egyetlen manga sorozat, amit sosem tudok megunni. Ez az a rész mikor elszabadulnak az érzelmek.

Pennmenelien P>!
Hino Matsuri: Vampire Knight 10.

Az az baj vele, hogy amint belekezdünk valami izgalmasba, vége is a kötetnek (szerencsére itthon van a következő). Egyébként Yuuki és Zero kapcsolata tetszik, kicsit Rómeó és Júliás áthallású, reméljük itt jobb véget ér a történet. Az igazgató úr múltjára és így jelenére is fény derül, avagy spoiler. Kaname továbbra is a kőszikla, de kíváncsian várom hová tűnt ő és Yuuki. A két plusz történet közül Cross nevelési elveiről szóló nem tetszett (ez az az erőltetett japán humor, ami nekem nem mindig jön be), de a másik, Yuuki egyik emlékéről viszont annál inkább.

MewIchigo_Fan_Daniel P>!
Hino Matsuri: Vampire Knight 10.

Nagyon sok dolgot megtudtunk a múltról. Hatalmas érzelmi töltet van ebben a kötetben.
Kapcsolatok erősödnek, érzések szabadulnak fel és megtudtuk, hogy ki?, kibe? és miért?… :D
5/4*

Himitsu P>!
Hino Matsuri: Vampire Knight 10.

Most először pityeregtem a történet során.T.T Zero és Yuuki, amikor elbúcsúznak, Yuuki és Kaname, ahogy átölelik egymást, Yuri és Haruka az esernyős extra fejezetben… Ezért van az, hogy csak napi két kötetet bírok el a mangából (és amúgyis tartogatni akarom).:)

Nyírő_Helga>!
Hino Matsuri: Vampire Knight 10.

Kezdenek ismét felpörögni az események.Itt éreztem azt, hogy megérte tovább folytatni a mangát. A rajzok továbbra is szemet gyönyörködtetőek..

Vampire Knight sorozat · Összehasonlítás