Esti ​mesék (3 perces történetek) 1 csillagozás

Hilary Roper: Esti mesék

Bújj be az ágyba, helyezkedj el kényelmesen, és hagyd, hogy elvarázsoljon a háromperces esti mesék csodás világa! Amikor ezeket olvassátok, örömöt fogtok érezni és ellazultok. A legjobb pillanatok az elalvás előttiek: jó ilyenkor szorgos kis manócskákról, törpékről, óriásokról, hercegnőkről, beszélő állatokról és fákról, szellemekről és tündérekről olvasni. A képzelet erejét felébresztő esti mesék elrepítenek abba a világba, ahol egy életre megszereted az olvasást!
Hilary Roper egyedi stílusú feldolgozásában ismert klasszikus mesékkel találkozhatsz. Ha neked is elnyerte a tetszésedet, keresd a sorozat további részeit is.

Álomgyár, Budapest, 2018

Vadricica
Hilary Roper: Esti mesék

Kezdjük a pozitívumokkal: A képek gyönyörűek. Minden oldalon van egy mese, aminek köszönhetően tényleg csak kis gyors esti mesék, és sok is van belőlük. A mesék tanulságosak, és sok tényleg aranyos, és kedvelhető.
De sajnos nagyon direktek lettek a mesék, ezért csak nagyon pici gyerekeknek ajánlanám.Ráadásul van benne 1-2 mese, aminek a mondanivalójával képtelen voltam teljes mértékig egyetérteni.