Szövetség (Legendary 2.) 4 csillagozás

Hestia Potter: Legendary – Szövetség

Lilien ​csupán csak egy-két percig élvezhette apja megnyugtató ölelését, miután a túszcserét követően átsétált a tündérek táborába.
Lughtig védelmezően zárta a lányát karjaiba, és miközben az arcát a lány dús fekete hajába temette hipnotikusan egyetlen mondatot ismételgetett, mely jövőjük záloga lehetett.
– Az engedelmességed most mindkettőnk életét megmentheti.
Lilien akkor még nem értette a szavak jelentését. Apja mondanivalója csak akkor nyert értelmet, amikor kitépték a biztonságot nyújtó ölelésből, és ismételten elhurcolták a tündérek világába, ahol újabb, hosszú napokon átnyúló toronyrabságra kényszerült magányosan. Sem Lughtiggal, sem egyéb, számára ismerős tündérrel nem érintkezhetett. Míg a tanács nem döntött sorsáról, addig csupán csak egy névtelen rab volt a tündérek birodalmának egyik toronyszobájában.
Lilien a napok múlásával egyre inkább megértette a férfi szavainak súlyát a tanácsgyűlés akaratának elfogadásáról – azaz hogy az ő engedelmességén… (tovább)

TO-VA TREND, Hajdúböszörmény, 2018

Isabel_Rose I
Hestia Potter: Legendary – Szövetség

Volt lehetőségem még megjelenés előtt elolvasni a történetet, majd karácsonyi ajándékként meg is kaptam, amiért nagyon hálás vagyok az írónőnek, hiszen az első perctől beleszerettem a világába.
Úgy gondoltam, hagyok magamnak egy kis időd, hogy picit elfelejtsem a történéseket, így izgalmasabb lesz az újraolvasás. Ennyi tiszteletet megérdemel a nyomtatott könyv. :)
Kiderült, hogy a gondolatmenetem helyes volt, mert ugyanúgy izgultam Lilienékért, mintha még sosem olvastam volna!
Az írónő fejlődése nagyon szembeötlő és nemcsak az írás terén. Sokkal szebb lett a tálalás.
Csak így tovább, mert ez a sorozat egyre és egyre jobb lesz!

Ildiko_Kardos_3
Hestia Potter: Legendary – Szövetség

Imadtam minden egyes oldalat. Olyan jo volt olvasni. Izgalmas volt. Par ora alatt kiolvastam.
Alig varom mar az uj reszet.

Bogci

Ne árts sem szóval, sem tettel, sem gondolattal!

Bogci

– Mire várunk itt a parton? Jön a többi boszi is, és kettéválasztjátok a tengert, hogy száraz lábbal jussunk Tanondába, vagy esetleg seprűn repülünk? – Látszott rajta, hogy ő jobban élvezi a saját poénjait, mint a hallgatósága.