Hermione ​Granger – Képes kalauz 5 csillagozás

Hermione Granger – Képes kalauz

Hermione Granger szinte soha sem szegi meg a szabályokat – kivéve, természetesen, ha meg kell mentenie barátait és szembe kell szállnia a Sötét Nagyúrral, Voldemorttal. A nyolc Harry Potter film alatt, barátaival, Harry-vel és Ronnal átélt kalandjai során Hermione bölcsességről és bátorságról tesz tanubizonyságot, titokban Százfűlé-főzetet készít, megmenti Sirius Black-et az időnyerő segítségével és megalapítja Dumbledore Seregét.
Éld át újra ezeket a pillanatokat a lányról, aki bebizonyította, hogy a mugli születésűek közül is kikerülhetnek minden idők legtehetségesebb boszorkányai és varázslói.

Kolibri, Budapest, 2016

Ferger_Jolcsi P
Hermione Granger – Képes kalauz

Ez a kötet igényesebben lett kiadva, mint a Harry Potter Képes kalauz, nincs tele helyesírási hibákkal, elírásokkal, viszont igazán időrendbe rakhatták volna az oldalakat a fejezeteken belül, mert így eléggé össze van ömlesztve a cselekmény.

Mariann_Czenema
Hermione Granger – Képes kalauz

Én ezt a könyvet nem igazán csillagoznám, mert nincs mit; ugyanis filmképeket tartalmaz, oldalanként egy-két (hibásan írt) mondattal.
Szigorúan csak könyvtári kölcsönzésre, helyben olvasásra, könyvesbolti olvasmánynak való :P
(Kb ennyi idő alatt átnéztem, míg ezt ide lepötyögtem.)

gregsys P
Hermione Granger – Képes kalauz

Maga a könyv igényes kivitelezésű – nagyon jó kézbe venni. A képek nagyon jók benne (bár egy-kettő kicsit sötét kép), a szövegeket, ha nem lehetne 3 perc alatt elolvasni, akkor olyanok, mintha ott sem lennének (ráadásul folyton írták, hogy a filmből voltak az idézetek, nekem valahogy máshogy rémlett egyik-másik, mint ahogy le volt írva). Egy gyűjtőnek érdemes, hogy ott legyen a polcán, de azért annál fényévekkel kevesebbért is adhatták volna, mint amennyibe kerül, így az én jézuskám spórolt volna magának :D

AnnaBouk
Hermione Granger – Képes kalauz

Tulajodonképpen a sorozat összefoglalója Hermione szemszögéből.
Tele van éles, jó képekkel a Harry Potter filmekből.
Rövid, egyszerű mondatok.
Tökéletes arra, hogy átlapozd, hogyha kezd feledésbe merülni Hermionénak egyes cselekedetei.
Egyszerű, velős, és színes!
Hermione rajongóknak érdemes belekukkantani.