Star ​Wars – A klónok támadása 12 csillagozás

Henry Gilroy: Star Wars – A klónok támadása

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

Adoc-Semic, Budapest, 2002
148 oldal · ISBN: 9771585148005 · Fordította: Galamb Zoltán · Illusztrálta: Jan Duursema

Kapcsolódó zóna

!

Star Wars

472 tag · 1294 karc · Utolsó karc: 2019. július 13., 17:45

PAVideoStudio
Henry Gilroy: Star Wars – A klónok támadása

Én mindegyik Star Wars-filmet szeretem, de ha választani kellett, hogy melyiket nézzem meg utoljára, akkor az A klónok támadása volt egészen Az ébredő Erő megjelenéséig. Ezért is ért meglepetésként, hogy menyire tetszett ez a képregény a gyönyörűséges rajzoknak köszönhetően.
Véleményem és bemutató az alábbi videóban: https://youtu.be/rwnF2wfOSLw

Véleményem további Star Wars-regényekről: http://goo.gl/XBEwd
… és Star Wars-képregényekről: https://goo.gl/PUO54i

Ebe_Endocott
Henry Gilroy: Star Wars – A klónok támadása

Frankó volt, itt már az előző résszel ellentétben a filmben lévő szövegezész használták, ugyanakkor fura volt, h kis négyzetekben végig volt kommentálva az egész, még olyan dolgok is, amik egyértelműen látszottak a képen. Volt pár kiegészítő jelenet is valamint felbukkant Quinlan és Aayla is :)

pelikanbence
Henry Gilroy: Star Wars – A klónok támadása

Még 2002-ben vettem meg Magamnak csak úgy ! :) Minden hibája ellenére szeretem az Előzménytrilógiát és ebben a szépen megrajzolt képregényben Jango Fett volt a kedvencem. :) Kedvencem ez a képregény ! :)

A_S1M0N
Henry Gilroy: Star Wars – A klónok támadása

Még a nyáron kaptam kölcsön, igaz, kissé megviselt állapotban és egy lap is hiányzott belőle, de digitálisan korábban már olvastam.

A rajzok nagyon jók, cselekményben ugyan azt tudja, mint a film, bár ez eléggé egyértelmű.

Lancaster
Henry Gilroy: Star Wars – A klónok támadása

Nem vagyok nagy Star Wars-rajongó, de ennek tetszett a rajzolása és a története, ezért elolvastam, amit amúgy is tudtam a film után :D

ChrisAdam
Henry Gilroy: Star Wars – A klónok támadása

Szerintem igazán jó könyv, érdekesség mondjuk az, hogy én ezt előbb olvastam, minthogy a filmet láttam, talán ezért van az, hogy a filmeket nem vetem meg annyira.