A ​ló 7 csillagozás

Henri Galeron: A ló

Vadon élő és háziasított ló, fakó és pej, óirásló és póni… Milyen szép és nemes állat mindegyik! Tudod, hogyan ápolják, patkolják, hasznosítják őket? Ismerd meg a lovakat és a többi patás négylábút!

Csodálatosan szép, valósághű rajzok segítenek abban, hogy jobban megismerd a környezeted! A rajzos fóliák lapozgatása közben meglepő felfedezések várnak rád.

A könyvsorozat tagjai együtt minienciklopédiává állnak össze, amely a legalapvetőbb ismereteket közvetíti a környezetünkről.

A Móra Kiadó interaktív ismeretterjesztő sorozata 4 éven felülieknek.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Kis felfedező zsebkönyvek Móra

Móra, Budapest, 2010
40 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789631186031 · Fordította: Töreky Zoltán

Lilla_Miko>!
Henri Galeron: A ló

Olvastam már lovakkal kapcsolatos könyvet, úgyhogy ez a kis kötet most sok újat nem mondott, talán csak a színüket. Hiányoltam, hogy megoszt egy információt spoiler, de nem magyarázza el, miért. Ha egy szülő nem tudja, akkor hogyan magyarázza meg a gyermekének? Voltak nagyon szép képek, de bevallom, a nevető ló egy kicsit sok volt nekem. Az akadályugrás viszont nagyon szépen volt reprezentálva. A legvégén pár rokon állat volt felsorolva. A távoli rokonokon nagyon meglepődtem. spoiler

lenne P>!
Henri Galeron: A ló

No, azért álljon meg a menet! Hogy egy magyar ló nem fért bele ebbe a könyvbe, azért az több, mint felháborító!

Zizzer>!
Henri Galeron: A ló

Egyből megtetszett ez a kis könyvecske, unokaöcsémnek meg is vettem másik három részét (A víz, A virág, Az autó). Nem bugyuta egyáltalán, rendkívül igényes és információgazdag, ráadásul a rajzos fóliák még izgalmasabbá teszik. Ha az én koromban lett volna, biztosan ezt böngésztem volna egész nap.

gjudit8>!
Henri Galeron: A ló

Ötletes megoldás, melynek segítségével egyszerű eszközzel lehet érdekessé tenni a kisgyermek számára állatok v. jelenségek, hétköznapi fogalmak alapvető tulajdonságait.