Az ​erotikus nő 2 csillagozás

Légy hihetetlenül szexi!
Helene Frith Powell: Az erotikus nő

Társaságban ​mindig van néhány ember – gyakran nem is a bombázó külsejűek –, akikből egyszerűen árad a szexepil, és vonzzák az ellenkező nemet. Minden bizonnyal nem csak arról van szó, hogy minden adandó alkalommal megvillantod a dekoltázsodat vagy a combodat. Sokkal fontosabb, hogy jól és magabiztosan érezd magad a bőrödben, és ez érződjön abból, ahogyan mozogsz, ahogyan beszélsz, és ahogyan gondolkozol a világról. Egy kis erőfeszítéssel és szorgalommal te is a figyelem középpontjába kerülhetsz. Vértezd fel magad a könyvben található ötletekkel, és hamarosan észre fogod venni, hogy te vagy az, aki vonzza a csodáló (és irigy) pillantásokat.
Trükkök a magabiztosság növelésére annak érdekében, hogy fokozd a vonzerőd;
Hogyan flörtölj, és hogyan izgasd fel az embereket ragyogó beszédkészségeddel;
Amit minden szirénnek tudnia kell az elragadó kinézetről;
A legszexisebb helyek, melyeket látni kell, és ahol mutatkoznod kell;
Hogyan használd a zenét, a… (tovább)

Scolar, Budapest, 2008
240 oldal · ISBN: 9789632440217 · Fordította: Kovács Beáta

Nikolett0907 P
Helene Frith Powell: Az erotikus nő

Helene Frith Powell: Az erotikus nő Légy hihetetlenül szexi!

Megszenvedtem evvel a könyvel, csak azért olvastam végig, mert elvem nem hagyok félbe olvasást, bármilyen rossz is.
Hogy mi gondom volt vele sorolhatnám…ami fontos a tanácsok nem naprakészek, nyilván nem idei megjelenés, de egynéhány igencsak abszurd, valamint hiányos.
Értve pl. válasszunk úgy ruhát magunknak, ahogy a példaképünk öltözik. Lehet vicces lesz, de nekem sok férfi a példaképem, akkor öltözzek férfiasan? Illetve mint szakmabeli pontosan elmondhatom a felhozott példa hibája, tudni kell az adott hölgy vagy úr ízlését, egzisztenciájának egy kisebb részét, valamint, hogy milyen korú és milyen testalkatú….
Nem is mennék bele részletesebben, ami pozitív helyenként megjelenő humor és a részletgazdag leírások.