Helen Exley (szerk.)

Időtlen ​értékek 6 csillagozás

Helen Exley (szerk.): Időtlen értékek

Időtlen értékeket tartalmazó idézetek találhatók könyvünkben. A szeretet, becsület, jóság, tisztesség és bátorság olyan értékek, melyekre lelkünk mélyén mindannyian vágyunk. Olyan – a mindennapi életben hasznosítható – az évszázadok során kikristályosodott gondolatokat kapunk kézhez, amelyek napjainkban egyre inkább fontossá válnak. Szolgáljon e könyv útjelzőként mindennapjaink útvesztőjében.

Alexandra, Pécs, 2004
138 oldal · keménytáblás · ISBN: 9633684854 · Fordította: Babits Péter
Alexandra, Budapest, 2002
138 oldal · ISBN: 9633684854 · Fordította: Babits Péter

Ildiko_Szabo_2 P>!
Helen Exley (szerk.): Időtlen értékek

Az igazi értéket számomra a gyönyörű képek jelentették ebben a könyvben.
Az idézetek sok területet körbejártak. Hit, szeretet, munka, tisztesség, alkotás, hibák, bátorság.

Nienna001 P>!
Helen Exley (szerk.): Időtlen értékek

Ennek a könyvnek hangulata van. A gyönyörűképek és tartalmas idézetek. szép kivitelezés. Jó kézbe fogni. Viszont nem indít arra, hogy újra meg újra elővegyem. @Szürke_Medve polcáról egy gyorsan olvasható könyvecske.

Marti0319>!
Helen Exley (szerk.): Időtlen értékek

Ki hogy van vele, én személy szerint odavagyok a művészetért, legyen szó irodalomról, zenéről vagy akár festészetről. Ebben az igényesen megszerkesztett és figyelemfelkeltően szép kis könyvben egyaránt tobzódhatunk nagyjaink elmés gondolataiban és/vagy gyönyörű festményeiben. Nekem az is tetszett, h olyan idézetet is találtam benne, melyet másutt előtte (és utána sem) sehol.