Ungarisches ​Wörterbuch für Anfänger 0 csillagozás

Helen Davies – Zakariás Emese: Ungarisches Wörterbuch für Anfänger

A ​világhírű USBORNE Kiadó színes, szórakoztató képekkel illusztrált szótárai azzal a céllal készültek, hogy megkönnyítsék és kellemes időtöltéssé tegyék a nyelvtanulást. Mindegyikben több mint kétezer, gyakran használt szó és kifejezés található, melyeket egy-egy téma köré csoportosítottunk (A család, A test, Ház és lakás, Öltözködés, Élelmiszerek, Bevásárlás, Autóval, Nyaralás, Sport stb.), s a mulatságos képek, jelenetek szinte sugallják a szavak értelmét. A könyv végén rövid nyelvtani összefoglaló található, ragozási táblázatokkal. Ezt követi a német-magyar szójegyzék, melyben a képeknél előforduló szavak, kifejezések szerepelnek. Hamarosan kapható az új kiadáshoz tartozó hanganyag is.

Dieses Bildwörterbuch für Anfänger erleichtert mit seinen lustigen und durchgehend farbigen Illustrationen die ersten Schritte auf dem Weg zur vollständigen Beherrschung der ungarischen Sprache. Die mehr als 2000 Wörter und Wendungen aus der Alltagssprache, die im Buch enthalten sind,… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Kezdők nyelvkönyve Holnap

Holnap, Budapest, 2016
128 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633467633 · Fordította: Zakariás Emese · Illusztrálta: John Shackell