Венгерский ​язык для русский 0 csillagozás

Helen Davies – Halász Lászlóné: Венгерский язык для русский

A világhírű USBORNE Kiadó színes, szórakoztató képekkel illusztrált szótárai azzal a céllal készültek, hogy megkönnyítsék és kellemes időtöltéssé tegyék a nyelvtanulást. Mindegyikben több mint kétezer, gyakran használt szó és kifejezés található, melyeket egy-egy téma köré csoportosítottunk (A család, A test, Ház és lakás, Öltözködés, Élelmiszerek, Bevásárlás, Autóval, Nyaralás, Sport stb.), s a mulatságos képek, jelenetek szinte sugallják a szavak értelmét. A könyv végén rövid nyelvtani összefoglaló található, ragozási táblázatokkal. Ezt követi a orosz-magyar szójegyzék, melyben a képeknél előforduló szavak, kifejezések szerepelnek. Hamarosan kapható az új kiadáshoz tartozó hanganyag is.

Holnap, Budapest, 2014
124 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633490976 · Fordította: Halász Lászlóné · Illusztrálta: John Shackell

Ágoston Katalin (szerk.): Szókincspróba 1.
Szókincspróba 2
Gozmány László: Vocabularium nominum animalium Europae septem linguis redactum
Dancz Péter (szerk.): Orosz nyelvtani összefoglaló
Gyáfrás Edit – Gyurácz Annamária – Kugler Katalin – Zakonova Dina (szerk.): Orosz-magyar, magyar-orosz tanulószótár
Haász Árpádné (szerk.): Orosz-magyar kéziszótár
Julija Mamonova: 1000 orosz szó
Szabó Miklós: Magyar-orosz zsebszótár
Hadrovics László – Gáldi László: Magyar-orosz szótár I-II.
Báli Gyöngyi – Futó István – Kiss László (szerk.): Magyar-orosz útiszótár / Orosz-magyar útiszótár