Kezdők ​angol nyelvkönyve 31 csillagozás

Helen Davies – Françoise Holmes: Kezdők angol nyelvkönyve Helen Davies – Françoise Holmes: Kezdők angol nyelvkönyve Helen Davies – Françoise Holmes: Kezdők angol nyelvkönyve

A világhírű USBURNE Kiadó színes, szórakoztató illusztrált szótárai azzal a céllal készültek, hogy megkönnyítsék és kellemes időtöltéssé tegyék a nyelvtanulást. Mindegyikben több mint kétezer, a mindennapi életben gyakran használt szó és kifejezés található. A szavakat egy-egy téma köré csoportosítottuk ( A család, A test, Ház és lakás, Öltözködés, élelmiszerek, Bevásárlás, Autóval, nyaralás, Sport stb.), s a mulatságos képek, jelenetek szinte sugallják a szavak értelmét. A könyv végén a legfontosabb tudnivalókat összegző néhány oldal következik A nyelvtanról dióhéjban címmel. Befejezésül pedig szójegyzék található. Ebben a magyar ábécé rendjét követve azokat a szavakat, kifejezéseket és mondatokat adjuk közre, amelyek a könyv illusztrált oldalain előfordulnak.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Kezdők nyelvkönyve Holnap

Holnap, Budapest, 2019
Holnap, Budapest, 2015
132 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633490846 · Fordította: Forintos Judit · Illusztrálta: John Shackell
Holnap, Budapest, 2015
132 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633490846 · Fordította: Forintos Judit

Marcsika74>!
Helen Davies – Françoise Holmes: Kezdők angol nyelvkönyve

nem rossz, de nagy hibája, hogy nincs ott mellette fonetikus jelekkel a szavak kiejtése…

Szédültnapraforgó>!
Helen Davies – Françoise Holmes: Kezdők angol nyelvkönyve

Nem sok mindent lehet írni a könyvről, nekem szavakat sikerült belőle inkább megtanulni, viszont a Duolingo-val többre megyek. A rajzok mindenképpen aranyosak, némely igencsak megmosolyogtató :)

Doro>!
Helen Davies – Françoise Holmes: Kezdők angol nyelvkönyve

A maga nemében unikális könyvecske. A nyelvtani összefoglalója a kezdőszintre elég szerintem, a szókincse meg még sok is :-)
A rajzain nagyon sokat nevettem, és hát hogy tanul az ember leggyorsabban? Bingo: játszva-nevetve.

inspiredina>!
Helen Davies – Françoise Holmes: Kezdők angol nyelvkönyve

Bár nem vagyok kezdő, de több mint 20 év után is tanultam pár új szót. Nagyon igényes illusztrációval egy egészen jó alapszókincset hoztak össze a szerzők.
Felnőtt fejjel nekem unalmas volt – gyerekeknek meg szerintem kissé zsúfolt, de biztosan meg van a közönsége.

sztimi53>!
Helen Davies – Françoise Holmes: Kezdők angol nyelvkönyve

Nagyon kicsike voltam, és nagyon szerettem. Szerintem a ház részeinek a nevét mai napig innen tudom.

Dün P>!
Helen Davies – Françoise Holmes: Kezdők angol nyelvkönyve

Valami egyszerűre és vizuálisra vágytam nyelvtanulás terén, szóval a célnak megfelelt :)

MóroczMárk>!
Helen Davies – Françoise Holmes: Kezdők angol nyelvkönyve

Még kiskoromban kaptam amikor elkeztem angolul tanulni. Nagyon tetszettek már akkor is az illusztrációk, sokat segített megtanulni egy rakás szót :D spoiler

Judy_>!
Helen Davies – Françoise Holmes: Kezdők angol nyelvkönyve

Jaj, ezt nagyon szerettem, mikor kicsi voltam. Amikor elkezdtük a suliban az angolt tanulni, akkor kaptam anyukámtól. Nagyon jó kis könyv, szuper rajzokkal. Lehet, hogy én is előveszem egy kicsit nosztalgiázni. :)

PuPilla>!
Helen Davies – Françoise Holmes: Kezdők angol nyelvkönyve

Jaj hogy imádtam! Az első szárnypróbálgatások az angolban. Szép színes ábrák, egyedül is érthető mondatocskák szituációk, sok-sok szó, élvezetes kiadvány. :) És hasznos. Imádtam gyerekkoromban, elő fogom kaparni kicsit nosztalgiázni. :)