Hogyan ​történhetett? 5 csillagozás

Heidi Rice: Hogyan történhetett? Heidi Rice: Hogyan történhetett?

Összeszorul a gyomra a félelemtől, idegesen dobol a lábával – szegény Tess nem érti, mi lett vele, azzal a vadóc lánnyal, akit semmi sem szokott kihozni a sodrából. Persze ezúttal Nathaniel irodája előtt várakozik, és el kell mondania neki, hogy váratlan következménye lett a szenvedélyes flörtjüknek. A lányt ugyanis éppen elhagyta a régi barátja, ráadásul éhgyomorra ivott meg nem is egy pohár pezsgőt, nem csoda hát, ha gondolkodás nélkül a vonzó férfi karjába vetette magát…

Eredeti cím: One Night, so Pregnant!

Eredeti megjelenés éve: 2012

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 2015
96 oldal · ISBN: 9789634072324 · Fordította: Fejes Zsuzsa
Harlequin Magyarország, Budapest, 2015
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635386581 · Fordította: Fejes Zsuzsa

Nathaniel Graystone · Walter Jensen

Karinaa7 P>!
Heidi Rice: Hogyan történhetett?

Olyan jól kezdődött és tetszett is a története, de a végefelé számomra nagyon unalmas lett. És a vége nagyon hirtelen zárult le. És az elejéről is sok dolog vagy utólag vagy nem is derült ki. De borító alapján választottam könyvet, úgy hogy sejthettem, hogy ez lesz.

repe993 P>!
Heidi Rice: Hogyan történhetett?

Könnyed kis olvasmány, szerethető karakterekkel, valóságszagú, hihető történettel.

++++++++++++++++++++++
rev. 2. 2020.01.26.

Nem egészen így emlékeztem a sztorira, kicsit több vonakodás, nehezebb békülés és részletesebb kalamajka élt az emlékeimben, de ettől függetlenül még mindig nagyon rózsaszín.

Karinaa7 P>!

– Rendben. Te fizeted a számlát, te szabod a feltételeket.

Kapcsolódó szócikkek: Nathaniel Graystone · Walter Jensen