Az ​a kilenc hónap 9 csillagozás

Minden, amire várandósságunk idején számíthatunk
Heidi Murkoff: Az a kilenc hónap

A ​kismamák generációinak bibliájául szolgáló Az a kilenc hónap vadonatúj ötödik kiadása telis-tele van elengedhetetlen ismeretekkel, praktikus tanácsokkal, fontos bölcsességekkel, könnyedén alkalmazható tippekkel és temérdek hasznos és megnyugtató információval. Megismerhetjük a legkorszerűbb terhességi vizsgálatokat és a legmodernebb szülési lehetőségeket – a vízben szüléstől a „szelíd” császármetszésig –, és azt is megtudhatjuk, melyik meditációs technikák biztonságosak. A könyv hasonlóan nagy figyelmet szentel várandósság alatti életmódunknak: az étkezéstől (beleértve a legújabb trendeket) a kávéivásig, az edzéstől (és munkától) a szeretkezésig, az utazástól a szépség- és bőrápolásig mindent lefed. Testi panaszaink lennének? A könyvben mindegyikről olvashatunk – gyógymódjaikkal együtt. Ikreket várunk? Egy egész fejezet szól nekünk. Apák leszünk? A könyvben rólunk sem feledkeztek meg.

Minden kérdésünkre választ kapunk.
– Mikor végezzem el a házi terhességi… (tovább)

Alexandra, Pécs, 2020
656 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634476061 · Fordította: Keszler Barbara, Benczi Boglárka Emese
Alexandra, Pécs, 2019

zhami>!
Heidi Murkoff: Az a kilenc hónap

Heidi Murkoff: Az a kilenc hónap Minden, amire várandósságunk idején számíthatunk

Nekem nagyon sokat segített az első terhességem alatt. Nagyon praktikus tanácsok vannak benne és nagyon jó, hogy a fejezetek hónapokra vannak szedve, sokkal könnyebben emészthető a könyv.

Ezt a könyvet itt említik