Indián ​fonatok 8 csillagozás

Heidi Grund-Thorpe – Natascha Sanwald: Indián fonatok

A népies divatőrület Magyarországra való begyűrűzése hatására megjelent könyv gyönyörű szép színes képekkel illusztrálva magyarázza el az indián csomózás csínját-bínját, valamint néhány karkötő elkészítését. Így készülnek a barátság karkötők is. Ötleteket ad arra is, hogy a fonalon és gyöngyön kívül mi minden használható még fel ékszereink elkészítéséhez.

Magyar Könyvklub, Budapest, 1999
48 oldal · ISBN: 9635489307 · Fordította: Falvay Dóra

imma P>!
Heidi Grund-Thorpe – Natascha Sanwald: Indián fonatok

én ebből tanultam meg barátságkarkötőt csomózni, és mondhatni profi szintre fejlesztettem a tudásomat még kiskamasz éveimben – szóval a könyv működik.

Boglinc P>!
Heidi Grund-Thorpe – Natascha Sanwald: Indián fonatok

Szokásos legegyszerűbb minták, egész jó ábrák és leírás. :) Nem tudom miért foglalkoztatnak ezek a könyvek… Minden technikát ismerek, tudok, mégis a legegyszerűbb csomózós könyveket is mindig átlapozom… Fétis lehet ez… :D

Magyar Könyvklub, Budapest, 1999
48 oldal · ISBN: 9635489307 · Fordította: Falvay Dóra
Papusz>!
Heidi Grund-Thorpe – Natascha Sanwald: Indián fonatok

Ezzel kezdődött „görcsölős” karrierem, ezt végigcsomózva jutottam el oda, hogy saját mintákba is bele mertem vágni. Nagyon jó kis könyv, azzal együtt is, hogy a tarka filigrán szalag leírása hibás.

Lora>!
Heidi Grund-Thorpe – Natascha Sanwald: Indián fonatok

nagyon jó kis könyv, ebből tanultam meg annak idején karkötőt csomózni. érthetően, világosan magyarázza el a lépéseket.