Burda ​Varrás kézikönyv kezdőknek és haladóknak 5 csillagozás

Profi módszerek közérthető leírások 1000 ábrával
Heidemarie Tengler-Stadelmaier (szerk.): Burda Varrás kézikönyv kezdőknek és haladóknak

A közérthetően megfogalmazott, a legfontosabb tudnivalókat sok rajzzal illusztráló varrókönyv kezdőknek és haladóknak egyaránt kínál olyan praktikus tudnivalókat, amelyek alapján a kreatív és hasznos hobbi iránt érdeklődők fokról-fokra léphetnek „magasabb osztályba”, és eljuthatnak akár az önállóan tervezett öltözékek készítéséig.

232 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789630627450 · Illusztrálta: Ruth Raimann, Elke Trier-Schäfer, Heidemarie Tengler-Stadelmaier

piciszusz>!

Kétszer rá kellett hosszabbítom, mert annyi jó dolog van benne, hogy rengeteget jegyzeteltem. Elsősorban (mint a nevéből is látszik), a burda szabásmintáihoz van alakítva a könyv, de a totál alapoktól kezdve mindent elmagyaráz, hihetetlen aprólékosan, képekkel. Én azt mondanám, hogy ez inkább egy haladó könyv, de a kezdők is (mint én) nagyon sok hasznos infót magukra szedhetnek belőle.

Aemitta>!

Kezdőknek túl tömör, haladóknak pedig hiányos. Kicsit nehezen lehet az ábrák és a leírások között az eligazodni, összekavarnak, talán azért is, mert nekem a nagy része nem ismeretlen, és furcsa elméletben olvasni.
Hibák előfordulnak a könyvben, a 218. Oldalon tördelési hiba, stb.