Szép ​ismeretlen 6 csillagozás

Hedwig Courths-Mahler: Szép ismeretlen Hedwig Courths-Mahler: Szép ismeretlen Hedwig Courths-Mahler: Szép ismeretlen Hedwig Courths-Mahler: Szép ismeretlen

A nizzai virágkarneválon Günter Nordau gróf egy szálloda teraszán megpillant egy ifjú hölgyet, aki nagy hatást tesz rá. Mielőtt azonban megtudná a nevét, a hölgy már el is utazott. A gróf igen boldogtalan emiatt, mert halálosan beleszeretett a szép ismeretlenbe. Kutat utána, de minden igyekezete hiábavalónak látszik. Aztán egy szép napon Günter gróf nagy örökséghez jut, és különös körülmények között újra találkozik a szép idegennel….

A szép ismeretlen címmel is megjelent.

EX-BB, Budapest, 2013
124 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633250099 · Fordította: Kohajda Gizella
EX-BB, Budapest, 2004
70 oldal · puhatáblás · ISBN: 9637042164 · Fordította: Hesz Marianna
Bastei Budapest, Budapest, 2000
158 oldal · ISBN: 963296392X · Fordította: Kohajda Gizella

pasztornenagyeva>!
Hedwig Courths-Mahler: Szép ismeretlen

Szerelem első látásra, ami Günter és Gaby között létrejött. Még meg sem ismerhették egymást, az élet külön sodorta a két fiatalt. Azt tartja a közmondás: A sors útjai kifürkészhetetlenek.Tipikus példája ez a könyv ennek.Tetszett a humoros hangnem is a könyvben. Imádtam Mia vidámságát,látni véltem a gödröcskéket az arcán, amikor huncutságon járt az esze.

Paulina_Sándorné P>!
Hedwig Courths-Mahler: Szép ismeretlen

Szerelem első látásra esetnek szerintem ez a tökéletes példája. A csavar, a fordulat, hogy nem is beszélnek egymással és a lány eltűnik, mégis a másiknál marad a szívük. :-) Kedves, romantikus könyv egy pihentető kikapcsolódáshoz. Szórakoztató, néhol vicces helyzetekkel.