Elátkozott ​sziklák 5 csillagozás

Hedwig Courths-Mahler: Elátkozott sziklák Hedwig Courths-Mahler: Elátkozott sziklák

A szép és gazdag Mercedes Nordau apja halála után édesanyjával európai körutat tesz. Biztonságuk és kényelmük érdekében a Mexikóból érkezett hölgyek útimarsallt szerződtetnek. Heinz Römer művelt, világlátott ember, s nemcsak igazi gavallér, de egy ízben megbízói életét is megmenti. A lány beleszeret a jóképű fiatalemberbe, csakhogy édesapja már korábban másnak ígérte kezét…

EX-BB, Budapest, 2007
70 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639681521 · Fordította: Haunold-Vatai Katalin
EX-BB, Budapest, 2002
206 oldal · ISBN: 9639480088 · Fordította: Schaefer Éva
Bastei Budapest, Budapest, 1996
78 oldal · puhatáblás · ISBN: 9632960033 · Fordította: Haunold-Vatai Katalin

tigi5 IP>!
Hedwig Courths-Mahler: Elátkozott sziklák

Azok a sziklák… az egyik nagy kedvenc a sorozatból, bármikor kapható vagyok az újraolvasásra. :)

kmintkonyv >!
Hedwig Courths-Mahler: Elátkozott sziklák

Ez a történet igazán tetszett. A büszke, gazdag lánynak jót tesz, hogy kicsit meg kell szenvednie a boldogságért. A szegény szereplők meggazdagszanak és persze mindenki megtalálja a párját. Persze, ez már túlságosan szirupos, de pont ez a jó ezekben a könyvekben, hogy a mocskos, kemény világ rideg realitásából elmenekülhetünk ebbe a rózsaszínű vattacukor-világba. Itt aztán megkapja a kis lelkünk a megfelelő mennyiségű buksisimit.

Amapola P>!

Csak nem akarja beérni Heinz Römer szerelmének morzsáival? Azzal, amit a másik meghagyott? Nem, soha! Mercedes Nordau senkivel sem osztozik a szeretett férfin. Mindent vagy semmit. Ebben az esetben tehát semmit.

Amapola P>!

Nem sejtette, milyen jót tett vele a gondviselés, amikor arra késztette, hogy felfedezze és alaposan feltérképezze ezt a párkányt.