!

Kék ​ég, sötét éj 24 csillagozás

Régikönyvek.hu 2.500 Ft
Könyvtár

Elise hercegnő minden lovag álmainak megtestesítője, aki sötét titkot őriz: II. Henrik törvénytelen gyermekeként látta meg a napvilágot.

Bryan Stede, a Fekete Lovagként ismert rettegett harcos csupán egyetlen törvényt ismer, a magáét… egészen addig, míg nem ismeri a különleges szépségű Elise-t. A férfi lázadó foglyából lassanként szenvedélyesen szerető feleség válik.

A középkori Anglia káprázatos és pompázatos helyszíne a férfi és a nő történetének. Elise-t és Bryant szenvedélyes érzelmek láncolják egymáshoz, melyek idővel mély, igazi szerelemmé érnek… olyan szerelemmé, melyet sem égi, sem földi hatalom szét nem választhat…

Eredeti cím: Blue Heaven, Black Night

Eredeti megjelenés éve: 1986

Hajja és fiai, Debrecen, 2004
368 oldal · ISBN: 9639329851 · Fordította: Jászberényi István

Tamlilla
Heather Graham: Kék ég, sötét éj

Egy hercegnő és egy lovag kalandos története, akik viharos találkozásuk után, mint ellenségek kénytelenek házasságot kötni. A különböző helyszínek és változó történelmi helyzetek színes és lenyűgöző történettel szórakoztatnak. A kedvencem a sivatagban és az emír kastélyában játszódó jelenetek voltak.
Történelmi hűséget, alapos és pontos hátteret ne várjon senki, akkor nem fog csalódni.

meteoritastar P
Heather Graham: Kék ég, sötét éj

Jo volt. Tetszett. De aludnom kellett ra egyett, hogy osszetudjam szedni a gondolataimat.
AZ irono hozta a formajat. Kedvelheto szereplok es tortenet. A parosunk szocsatait nagyon elveztem, mikor utaltak egymast. Jokat mosolyogtam.
Sajna utanna tul sokat voltak kulon egymastol. Nem szeretem az ilyen hosszu idovalumokat. Ilyenkor se volt unalmas, de hiany erzetem volt. Persze kesobb okozott meglepetest a konyv. Nem gondoltam volna, hogy a keresztes haboruban is „reszt veszunk”. Igy mar eltudom fogadni a boritot. :)):))
par dolgot maskepp kepzeltem volna a tortenetben, de igy is elvezetes volt es remek kikapcsolodast nyujtott.

verity777
Heather Graham: Kék ég, sötét éj

A történetről meg a karakterekről nem nyilatkoznék, de egy keresztes hadjáratok alatt játszódó könyvben ne egyenek krumplit. Ezen a pontot az egész könyv hitelét vesztette, abba is hagytam az olvasását.

camylla
Heather Graham: Kék ég, sötét éj

Egyik legjobb könyve az írónőnek! Nagyon imádtam!!

Zeraphic P

– Elise, nagyon hasonlítasz Henrikre, talán túlságosan is. Látom, nem érted, miről beszélek.
Megbántott téged, és neked szándékodban áll megtorolni a sérelmet.
– Nekem? Hogyan?
– Az ártatlanság maszkja nagyon szép, de én nem hiszek a létezésében.

IX.fejezet