Méhkirálynő 174 csillagozás

Kelemen Anna története
Havas Henrik: Méhkirálynő

„Igen, ebben a könyvben sok minden benne van. Benne van a magyar média, a magyar bulvársajtó, benne vannak a televíziók, a magyar újgazdag réteg, amelynek egy része nem tudom, milyen indíttatásból, de imád orgiákat rendezni.”

Publio, 2012
ISBN: 9781105788505
Publio, 2012
puhatáblás · ISBN: 9786155236693
I.A.T., Budapest, 2007

Timesz

Havas Henrik: Méhkirálynő Kelemen Anna története

Érdekes a történet,egy úgynevezett „celeb”-ről :) Nagyon tetszett a könyv:)

Adryenne1991

Havas Henrik: Méhkirálynő Kelemen Anna története

Nem titok, érdekelnek a hasonló botránykönyvek. Nem ezeket falom nap mint nap, de ha a kezembe kerül, akkor szívesen elolvasom.
Borzalmas értékeléseket olvastam róla, de azt látom, hogy ezekről a könyvekről szinte muszáj ilyet írni. Hát én úgy voltam vele, hogy megpróbálok majd egy-két pozitív gondolatot is beleszőni. Hát… nem sikerült.
Borzalmas volt. Nem a tartalma, hanem a megfogalmazása. Nem tudom, hogy ez az ember hogyan írhat könyveket, amikor két összefüggő mondatot nem sikerül leírni. És az hagyján, hogy nem összefüggő, de még értelmetlen is.
Kínszenvedés volt végigolvasni.

Áfonya74 P

Havas Henrik: Méhkirálynő Kelemen Anna története

Komolyan, ezért kár volt kivágni a fákat!!!
Erre a nőre nemhogy papírt, még puskagolyót sem pazarolnék…

Bélabá P

Havas Henrik: Méhkirálynő Kelemen Anna története

Ez a könyv egy igazi szőke nőt mutat alias Kelemen Annácskát… Magamutogatásból jeles, agyatlan p..a – már bocsánat! :)
Nem bírom az ilyeneket az életben sem, azért kíváncsiságból elolvastam, de kínlódás volt

Hajdu_Ildikó

Havas Henrik: Méhkirálynő Kelemen Anna története

1 csillag a papír tiszteletére.

stancili1

Havas Henrik: Méhkirálynő Kelemen Anna története

Kevés annál jólesőbb dolog van, mint saját erkölcsi felsőbbrendűségünk tudatában jól beszólni valakinek. „Jaj, pornózik/pénzért dug/kábítószerezik/iszik, én bezzeg nem”. Nem baj, mi csinálunk mást, ami nem feltétlenül jobb. Annácska fenn volt, most lenn van, lesz még lejjebb is szerencsétlen, de mindegy. Nem ítélek, hogy ne ítéltessek, ugye :)

A könyv meg nettó vacak, hogy a molyhoz illőt is írjak.

kolika

Havas Henrik: Méhkirálynő Kelemen Anna története

Ez kell a népnek? Ez kell nekem? Hogy miért is töltöttem időt e nagy semmi olvasásával? A kíváncsiság vitt rá, hogy megismerjem, de jobban tettem volna, ha helyette valami mással foglalkozok.
Ez a könyv nem adott semmit, ömlesztett, összevissza csapongó gondolatok tömkelege volt.: szexről, pénzszerzésről , életfelfogásról stb. Reméltem, hogy újabb förmedvény kiadására soha nem ragadtatja magát Annácska, de ehhez képest már megjelent a második könyve is. Na, annyira nem vagyok kíváncsi természet, hogy azt is kézbe vegyem. Bőven elég volt a Méhkirálynő is.

Nikoletta_89

Havas Henrik: Méhkirálynő Kelemen Anna története

Annácska az Annácska. Henrik meg Havas…
Hátborzongató, hogy ez a nő mennyire tudatosan buta. Manipulálja az embereket, hogy elérje azt amit akar. (akkor én meg minek küzdök, hogy mindent megszerezzek, és még okos is legyek..?!)
Meglepődtem, megborzongtam, röhögtem…

judy100

Havas Henrik: Méhkirálynő Kelemen Anna története

Eddig mindig azt hittem, hogy ez a nő egy buta, szőke, liba. Viszont valahogy ez a könyv azt sugallja, hogy ez a csaj nem hülye. Az az érzésem, hogy nagyon is okos. Talán azért tetteti magát buta szőkének, mert sajnos jelenleg itt nálunk Magyarországon erre van kereslet, csak ez adható el a médiában (ld. Győzike). Ha már valaki kicsit intelligensebb, az sajnos nem érdekel senkit. Annak nincs hírértéke, arra nem kapja fel senki a fejét.
Viszont most a könyvet kellene értékelnem:
Nincs mellé beszélés, szókimondó, őszinte, érdekes.

Timcsibaba77

Szerintem most baromira nem a minőség világát éljük…

Valcsa

Én most marha könnyen beszélek, mert nincs nagy pocakom, nincs rajtam plusz tíz kiló, nincs egy síró gyerek, viszont… mennyi boldogságról maradtam le. Nem vagyok egy hátranéző típus, de maga kérdezett, és én válaszoltam. Hogy zavarban vagyok? Lehet így mondani, de nem a fejemben van zavar, hanem a szívemben.

Timcsibaba77

Tudja mi volt a legszörnyűbb? Az, hogy én kifejezetten élvezem, hogy nem olyan egyszerűek a dolgok.Az, hogy benne vagyok egy nagy kavalkádban, és tulajdonképpen körülöttem forog minden.

Valcsa

Már többször mondtam magának, hogy borzasztóan vágyom rá, hogy vagy engem szeressenek, vagy én szerethessek. Ha választani kell, akkor inkább az utóbbit választom, hogy én szerethessek. Csakhogy az én szeretetem senkinek sem kell.

Timcsibaba77

Elég erősen függök például a szüleimtől. Ők biztonságérzetet adnak nekem, mint a koriinthoszi oszlopok. Azt persze tudom, hogy az én oszlopaim lufiból vannak, igazából nem lehet rájuk támaszkodni, még akkor sem, ha időnként megpróbálom elhitetni magammal, hogy mégis lehet.

Timcsibaba77

Ne kérdezze mi lesz tíz év múlva, nem hiszem, hogy eljutok odáig!

Rosalie_2

Azt hiszem, nem tudom becsülni a férfiakat. Mindenki, ugye, hogy mindenki félrelép? Maga is csak egy a sok közül. Felőlem mondhatják rólam, hogy mocskos kurva vagyok, de az, hogy maga is térdig gázol a szennyben, az is biztos. Jól ellennénk mi így együtt.

Rosalie_2

Magammal vittem egy utánfutó csajt, a Laurát, az végig vinnyogott, hogy jaj, nem ciki, nem ciki? … Mondtam neki, hogy „anyád… lesz, ami lesz, gyere velem!"

Cékla_Réka

Nekem eddig ritkán mondták, hogy szeretnek, de ha mondták, akkor se hittem el. Hogy mit lehet bennem szeretni? Hát ez az!

Cicu

Még számomra sem egyértelmű miről is szól igazán a prostitúció.