Havas ​story(k) 1 9 csillagozás

Havas Henrik: Havas story(k) 1

„Minden ​az ágyban dől el, azt tudjuk.”
Albert Györgyi

„A tudomány humanizmusa azt diktálja: mivel genetikailag nem bizonyított, hogy a rasszok között lenne értékbeli különbség, a látszólagos társadalmi jelenségeket nem helyes értékelni.”
Czeizel Endre

„16 éves voltam, amikor az apukám egyik percről a másikra autóbaleset következtében elment. A húgom 14 éves volt. Abban a helyzetben magamra maradtam.”
Détár Enikő

„Mit jelent az, hogy romantikus? Például Valentin napra vettem ötven szál rózsát a kedvesemnek. Ha ez romantikus, akkor az vagyok.”
Hajdú Péter

„Tehát egy tömör fa rábaszódott a fejemre, és én akkorát kacagtam!”
Kelemen Anna

„Volt a kezemben az a -bocsánat- pisilőgép, amit magyar sportolók használtak a doppingkontroll kikerülésére.”
Kolláth György

„Nem vagyok féltékeny egy vallási közösségre sem. Az a gondom a szektákkal, hogy a szellemi, lelki rabszolgaságot hirdetik.”
László… (tovább)

Havas, Budapest, 2008

Régi_Hédi
Havas Henrik: Havas story(k) 1

Olvasható… De ez tán nem H.H. érdeme, hanem néhány riportalanyé. Kipipálva, több szót nem igazán ér. Persze hozzáteszem:SZERINTEM.

zsofi017
Havas Henrik: Havas story(k) 1

Valahogy nem ragadott meg a Tanár Úr stílusa és így az egész könyv abszolút kihagyható.Nem veszít senki semmit,ha kihagyja.A történetek is olyan bulvárszagúak és egyáltalán nem akkora jelentőségűek.

Anett_
Havas Henrik: Havas story(k) 1

De vártam, hogy vége legyen… Voltak benne érdekes interjúk és volt olyan is, amit legszívesebben átlapoztam volna, annyira nem érdekelt. Olvastam ilyet is…

Blum_Tamás
Havas Henrik: Havas story(k) 1

Pont amennyit vártam. Havas egy „kekk” f..szkalap. Wc-n üldögélős bulvárnak jobb, mint a Blikk, viszont azt is tudjuk, hogy egy parfüm versenyben nem a fekália a mérvadó.