Ki ​vagyok én? 28 csillagozás

25 bevált személyiségteszt, hogy jobban megismerd önmagad
Haulwen Nicholas: Ki vagyok én?

Szeretnéd ​jobban megismerni önmagadat? Érdekel, mi tart lendületben, mi mozgat? Szereted tesztelni magadat?

Haulwen Nicholas, brit coach személyiségteszt-gyűjteménye olyan kérdéssorokat tartalmaz, amelyekkel bárki elindulhat az önmegismerés útján, vagy többet tudhat meg másokról.

A könyvben található 25 személyiségteszt tudományosan alátámasztott modellek alapján készült, amelyek mindegyikéhez részletes értékelés és magyarázat tartozik, minden esetben feltüntetve a forrást is (Myers-Briggs, Enneagram, NASA stb.).

A tesztkönyv használatával olyan alapvető fontosságú dolgokat tudhatsz meg magadról, mint hogy vezető vagy követő típus vagy, hogyan kezeled a konfliktusokat, őszinte vagy-e magadhoz, milyen a stressztűrő képességed, az érzelmi intelligenciád, hogyan kezeled a pénzt, mi a szeretetnyelved.

A Ki vagyok én? komoly és tartós erőforrást kínál minden korosztály számára. Az eredmények ismeretében hatékonyabban fogunk kommunikálni párunkkal,… (tovább)

Álomgyár, Budapest, 2020

Raizo >!
Haulwen Nicholas: Ki vagyok én?

Haulwen Nicholas: Ki vagyok én? 25 bevált személyiségteszt, hogy jobban megismerd önmagad

Hasznos könyv. Bár néhány dolgot tudtam azért magamról, de tudott újat is mutatni. Ajánlom Mindenkinek, aki szeretné kicsit jobban megismerni önmagát. :)

Yvonne4 P>!

Szórakoztató volt. ☺️
Kb., mint kamaszként, mikor a tini magazinok oldalain töltöttem ki a teszteket. Egy pillanatra vissza repültem az időbe. :⁠-⁠D
És egyébként is, hogy miket meg nem tud magáról az ember! ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

Méá>!
Haulwen Nicholas: Ki vagyok én?

Voltak jó és kevésbé jó tesztek. Unalmasabb órákban szórakoztató lehet ezeknek a kitöltése, kiértékelése. Egyébként femina, femcafe és cosmo típusúak voltak.

Alexandra_Tóth>!

Nagyon tetszett(:

Pár óra alatt kitölthető és tényleg segít önmagunkat kicsit jobban megismerni(:

Lin96>!
Haulwen Nicholas: Ki vagyok én?

Sok újat nem tudtam meg, de szórakoztató volt kitölteni a teszteket. :)

Haulwen Nicholas: Ki vagyok én?

Jó könyv, nem mondom, hogy rossz. Viszont már létező személyiségteszteket nagyon leegyszerűsített az író. Minden teszt 12kérdéses, vannak amik nem feltétlenül függnek össze nagyon. Én az ilyeneket inkább unaloműzőnek tartom, végülis érdekes is lehet, elgondolkodik közben az ember azon, hogy milyen is a személyisége úgy igazából. De nem szabad ezeket véresen komolyan venni :D

Ciel_bleu>!
Haulwen Nicholas: Ki vagyok én?

Amikor elkezdtem, nem tetszett azonnal. Az első tesztekben vannak fordítási hibák/elírások, illetve túl könnyednek, bulvárosnak találtam a legelső teszteket. Aztán megszerettem. Megtetszett a formátuma, hogy minden teszt 2 oldalas, és érdekessé is vált számomra.

Anett_>!
Haulwen Nicholas: Ki vagyok én?

Sok érdekes volt a könyvben, megcsináltam mindet. Sokszor az jött ki, amire számítottam. De ez így van jól szerintem. :)

JuhKriszti P>!

… amíg nem tudunk teljesen őszinték lenni önmagunkhoz, hogyan lehetnénk őszinték a vilàghoz?

trinitti>!

Az élet nem arról szól, hogy megtaláld önmagadat. Az élet arról szól, hogy megteremtsd magadat.

Adriána>!

A pozitív gondolkodás az élet minden területén segít az embernek; nemcsak mentálisan és testileg, hanem abban is, hogy sikeresebbek legyünk.

Adriána>!

Vannak, akik személyiségük miatt másoknál hajlamosabbak a negatív gondolkodásra, de mindenki át tudja értékelni preferenciáit, és új képességeket tanulhat, köztük a pozitív gondolkodást is.

Adriána>!

A kreativitás javítja közérzetünket, és ha ebből a belső emergiaforrásból merítünk, az élet minden területén segítségünkre lehet.

Adriána>!

Kreativitás nélkül azonban egyetlen nagy találmány sem létezne, ahogy ötletek sem.

Adriána>!

A kreatív művészetek örömet hoznak az ember életébe, és ezek a kreatív tudományokkal együtt hozzák el nekünk a modern világ csodáit.

Adriána>!

Kis lépésekkel haladj és gyakorolj, hogy egy kicsivel többet kifejezhess saját világodból, rátalálva arra, amitől dalol a szíved.

Adriána>!

Ha tudod, hol helyezkedsz el az érzelmiintelligencia-skálán, könnyebben felismered a fejlődési lehetőségeket.

veev>!

Fogadd el: a jelen pillanatnál nincs alkalmasabb arra, hogy álmaidat, reményeidet, céljaidat kövesd!