Harry ​Potter – Roxfort Évkönyv 10 csillagozás

Használd a képzeleted és alkoss!
Harry Potter – Roxfort Évkönyv

Képzeld el az első éved a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!

Milyen lenne bevásárolni az Abszol úton, majd felszállni a Roxfort Expresszre a King's Cross pályaudvaron? És ha beválasztanának a négy roxforti ház egyikébe, ha bűbájtant tanulhatnál vagy kviddicseznél?

Ebben a foglakoztatókönyvben a rengeteg mókás feladvány és a nyolc Harry Potter-filmből származó kép mellett találsz még egy kihajtható Roxforti Naplót és három egyoldalas posztert is a szereplőkről.

A Roxfortban bármi megtörténhet!

Kolibri, Budapest, 2018
64 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634371960

bhannaa>!

Imádtam! Fantasztikus foglalkoztató könyv :D
Itt aztán szabadjára engedheti a fantáziájàt az ember :D

Kicsibogár>!

Harry Potter – Roxfort Évkönyv Használd a képzeleted és alkoss!

Csodaszép kivitelezésű foglalkoztatókönyv, ami megmozgatja a fantáziát.

CarmenV>!

Harry Potter – Roxfort Évkönyv Használd a képzeleted és alkoss!

Azt hiszem egy kicsit vastagabban is el tudnám képzelni :D igazából tetszett és ha fiatalon kapom meg lehet kitöltöm, de alapvetően nem vagyok egy firkálós… vagyis hogy pontos legyek mindent kidekorálnék, rajzolnék, firkálnék, csak könyvet nem… szóval a legnagyobb esélye annak lett volna ha tiniként kapom hogy kettőt szerzek be és megmarad egy szép és van egy kitöltött :D
Szeretem az évkönyveket :) ez is tetszett :)

Luyze P>!

Harry Potter – Roxfort Évkönyv Használd a képzeleted és alkoss!

A borító az kilóra megvett :D De belül sem kellett csalódnom. Annyi max, hogy az elején és a végén is úgy veszi, hogy az első évem a Roxfortban, közben meg említ pár dolgot a többi évből is.
Harry Potter világán vezet végig ez a foglalkoztató. A filmes képekkel van tele, közben rövidebb, hosszabb ismertetőkkel, megjegyzésekkel.
Van pár kivágható képeslap is, és sok sok üres oldal, ami arra vár, hogy mintha a Roxfortba járnánk, kitöltsük minden ránk vonatkozó adattal, kezdve azzal, hogy kivel ülnél a vonaton, melyik csapatba osztana a Süveg, tovább, h milyen óráid lennének, mivé tudnál változni, végig haladva az egész világon.
Aki nem olvasta / látta átfogó betekintést nyer az egészről, de azért sztem úgy izgibb, ha a filmek és/vagy könyvek után kerül a kézbe.
u.i. kreatívak előnyben, én inkább csak végiglapoztam :)
@Ferger_Jolcsi : kösz, h megváltál tőle ;)

szevaszszava>!

Harry Potter – Roxfort Évkönyv Használd a képzeleted és alkoss!

8-12 éves rajzolni szerető gyerkőcöknek ajánlom. Szerintem tök jó foglalkoztató.

Rosta Katalin (szerk.): Színezd ki… és számolj te is
Balogh Anna – Nagy Csilla – Tóth Béla (szerk.): Az Illyés 50
Jávori István (szerk.): Kun Bélától Árpádig
Jónási Zsolt – Zettisch József – Káfony Andrásné (szerk.): A 45 éves Ságvári Endre Általános Iskola Évkönyve
Farkasné Juhász Krisztina (szerk.): 50 éves a tatabányai Árpád Gimnázium
Pálfi Antalné – Huber Lászlóné – Szalainé Hegyeshalmi Ilona (szerk.): 25 éves a Váci Mihály Általános Iskola Tatabánya
Kiss Attila – Tamáska Istvánné: A monori József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola jubileumi évkönyve
Jurásné Papp Mónika (szerk.): „Gyümölcséről ismerszik meg a fa…”
Balipap Ferenc – Gelencsér József (szerk.): 75 éves a dombóvári Gőgös Ignác Gimnázium
Nagy Emese (szerk.): Unikornissuli