Harry ​Potter – Képes kalauz 4 csillagozás

Harry Potter – Képes kalauz

Harry Potter olyan ajándékot kapott a tizenegyedik születésnapjára, amiről még csak nem is álmodhatott: kiderült, hogy varázsló, sőt, felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába!
Éld át újra Harry kalandjait, attól a pillanattól kezdve, hogy először elindult az Abszol úton, egészen addig, amíg végül egy feledhetetlen csatában megküzdött a Sötét Nagyúrral, Voldemorttal. A könyv tele van érdekes fotókkal, idézetekkel és minden fontos információval, amit a kis túlélőről tudni érdemes.

Kolibri, Budapest, 2016

Ferger_Jolcsi P
Harry Potter – Képes kalauz

Őszintén bevallva többet vártam ettől a könyvtől…. Nagyon el lett nagyolva, és bár tudom, hogy nem lehetett minden fontos dolgot beletenni, azért azt gondoltam, hogy több új információ (vagy legalábbis fontos információ) lesz majd benne, de semmi új és különleges nem volt benne. De az is lehet, hogy ez csak abból adódik, hogy teljes egészében ismerem a történetet és már semmi újat nem lehetett mutatni nekem :) De akkor is több képet vártam volna. Ettől függetlenül a képek minősége nagyon jó és a könyv maga is tetszik, csak kevesellem. Mert HP-ból sosem elég
A sok elgépelés és elírás viszont nagyon zavart :(

gregsys P
Harry Potter – Képes kalauz

Nagyjából olyan mint a Hermione féle könyv.
Teli elgépelésekkel, félrefordításokkal.
És még valami feltűnt.
Egy-két kép kísértetiesen ugyanolyan, mint a Legendás lényes matricaalbumban. Sőt, még tovább megyek: egyiknél-másiknál még a képaláírás is csontra ugyanaz.
Viszont itt Sirius végre keresztapja Harrynek :)