Holdas ​Hanna szülinapi bulit tart (Vámpírtündér 3.) 37 csillagozás

Harriet Muncaster: Holdas Hanna szülinapi bulit tart

Holdas Hanna különleges kislány, hiszen vámpírtündér. Az édesanyja tündér, az édesapja vámpír, ő meg egy kicsit mindkettő.
Hanna szereti, ha embergyerekek születésnapjára járhat, ám most rajta a sor, hogy meghívja a barátait. Szülei olyan különös ünnepséget szerveznek, amilyet még senki sem látott…

Móra, Budapest, 2019
128 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634158097 · Fordította: Magyari Andrea · Illusztrálta: Harriet Muncaster
Móra, Budapest, 2017

ap358 P>!
Harriet Muncaster: Holdas Hanna szülinapi bulit tart

Ez lett a kedvenc az eddig megjelent részekből.
Egyszerre végig kellett olvasnom a kicsiknek, mert ugyebár torta, ajándékok, szülinapi bulik, na meg Mályvaszín Nyuszi. Melyik kisgyerek nem dobódik fel ezektől?
Tágra nyílt szemmel figyeltek, a képekért meg egyenesen odáig voltak.
Valdemárt viszont nem egyszer Voldemortnak olvastam.

Trixi >!
Harriet Muncaster: Holdas Hanna szülinapi bulit tart

Hanna készül az első olyan szülinapjára, ahol már az új barátai részt vehetnek. Jelmezes szülinapot tervez. Nem szeretne semmilyen vámpíros és tündéres meglepetést. Mégis elszabadulnak a dolgok, mert megjelenik az unokatesója is, aki kissé önelégült és meg is kavarja a dolgokat. Egyedi bulit kapnak a barátai :D :D , de legalább élvezik ;)

Lisie87 P>!
Harriet Muncaster: Holdas Hanna szülinapi bulit tart

Nagyon tetszett, jópofa rész volt a sok szülinapi meglepetéssel! :D Hanna meg megmentette a napot! :)) A vámpír vagy tündér tesztet is kitöltöttem és vámpírtündér lettem! :D

Szimirza P>!
Harriet Muncaster: Holdas Hanna szülinapi bulit tart

Közös olvasás a lányommal, és mindketten imádtuk! Csak ajánlani tudom!

Imádom!! :))
Én is ilyen szülőket kérek (bocsi anyu! persze, csak kiegészítésképpen!! :D), és én is ilyen szülinapi bulit akarok!! :))

Nagyon mosolyogtam, mert eszembe jutottak az ovis szülinapi zsúrok – valóban kb. pont ezek voltak a bulik legnagyobb durranásai – az ugrálóvár és a körbe-körbe adogatott doboz mindenképp, bár nálunk az úgy volt, hogy egy fakanalat adogattak körbe a gyerekek, és amikor megállítottam a zenét, akinek a kezében maradt, az kiesett, de egyúttal húzhatott is egy kis meglepetésajándékot egy kincses szatyorból. :)
De jó lenne, ha még mindig olyan picik lennének a csimotáim, hogy ilyen bulikat szervezzünk! :( :)

Nagyon szeretem, hogy ezekben a mesékben ilyen elfogadóak a gyerekek: mindenki imádja, hogy Hanna és a családja ennyire különleges és befogadták és tiszta szívből szeretik a kislányt.

Ó, és tök jó a teszt a végén!!! :D Nekem természetesen az jött ki, hogy félig tündér – félig vámpír vagyok! :DD

Éli>!
Harriet Muncaster: Holdas Hanna szülinapi bulit tart

A vidámparkos résznél, mikor anyu megjavítja a rozoga játékokat az rendben volt, de itt mikor anyu egy spoiler Valdemár egy picit elrontja a bulit, de Hanna megold mindent. Tanulság? Hmm… Gyakorolj sokat, mielőtt nagy dolgoknak állsz neki. (főleg az olyan dolgokban ahol saját és vagy ember, vámpír, tündér, vámpír-tündér társaink életét veszélyeztethetjük!)

Szyszyyy I>!
Harriet Muncaster: Holdas Hanna szülinapi bulit tart

Nem nekem íródott és igazából csakúgy unalomból olvastam bele(meló közben)…
Aztán persze az lett a vége, hogy hirtelen elfogytak a lapok. (Mondjuk alapból nem hosszú.)
Ééééés wááááá!!!
Nekem nagyon tetszett.
Eszméletlen cukipofa sztori.
Plusz a rajzok is szépek.

Heni_s_BookBar>!
Harriet Muncaster: Holdas Hanna szülinapi bulit tart

Ebben a kötetben sem csalódtam, hiszen egy szép történetet olvastahattam, tanulságos happy enddel. Adott egy kislány, aki félig vámpír és félig tündér. Lehetne akármilyen szuper bulija, ám ő még is olyan bulit szeretne, mint az ember osztálytársainak. Végül azonban belátja, hogy nem kell ugyanolyannak lenni, mint másoknak. Nagyon tetszett a sztoriban, hogy a kisgyermekek számára is megmutatja ez a rövidke regény, hogy merjenek önmaguk lenni és ne féljenek attól, hogy ha valamiben különböznek a barátjaiktól. Abszolút 5 csillag!

imma P>!
Harriet Muncaster: Holdas Hanna szülinapi bulit tart

Juli kitöltötte a végén a tesztet. Nem lepődtem meg: ő is vámpírtündér.
Ez a kötet is hozza az előző kettő színvonalát.

Zseti>!
Harriet Muncaster: Holdas Hanna szülinapi bulit tart

Az eddigi legizgalmasabb rész, amit olvastam. Már maga a szülinapi bulik is izgalmasak, de amit Hanna szülei megvalósítottak az fantasztikus. És nagyon szép gondolat volt Hanna barátaitól, majd Hannától, hogy ha a szülei nem olyanok lennének, amilyenek, akkor ő se lehetne ez a bizonyos Holdas Hanna. Végül minden aggodalom ellenére mindenki boldog volt a nap végére.

schesztiஐ P>!

– De az én vámpírfogam nem igazi – jött zavarba Olivér, majd kiszedte a szájából a műanyag vámpírfogat.
Apa erre hatalmas szemeket meresztett.
– Ho… hogyhogy?! – dadogta.
– A jelmezboltban vettem – válaszolta Olivér. – Fillérekbe kerül.
– Fillérekbe! – Apa még mindig nem tért magához. – Micsoda szemtelenség!

schesztiஐ P>!

A vámpírbulik mindig éjszaka kezdődnek, elegánsan kell felöltözni, szép hajjal, meg minden. A vámpírok ugyanis sokat adnak a megjelenésükre.

Vámpírtündér sorozat · Összehasonlítás