Holdas ​Hanna nyaralni megy (Vámpírtündér 2.) 43 csillagozás

Harriet Muncaster: Holdas Hanna nyaralni megy

Félig vámpír, félig tündér – igazi egyéniség!
Holdas Hanna különleges kislány, hiszen vámpírtündér. Az édesanyja tündér, az édesapja vámpír, ő meg egy kicsit mindkettő.
Így hát nem csoda, hogy amikor nyaralni mennek a tengerhez, különös dolgok történnek…
Vacsorára pillecukrot sütnek, Hanna pedig igazi hableánnyal találkozik.

Eredeti megjelenés éve: 2016

Tagok ajánlása: 3 éves kortól

Móra, Budapest, 2020
128 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634155560 · Fordította: Magyari Andrea · Illusztrálta: Harriet Muncaster
Móra, Budapest, 2017

Amaryll87 P>!
Harriet Muncaster: Holdas Hanna nyaralni megy

Cuki kis mese Hannáról, a családjáról, Marináról a hableányról és Delfina hercegnőről.

meseanyu P>!
Harriet Muncaster: Holdas Hanna nyaralni megy

Ez is aranyos volt. Hanna jól oldotta meg a problémákat, nem hiányzott most sem a kaland, a tanulság és a jó hangulat. Remek sorozat. A kis levonás annak szól, hogy a képek nekem annyira nem tetszenek.

ViraMors P>!
Harriet Muncaster: Holdas Hanna nyaralni megy

Biztos voltam benne, hogy az osztálytársaim azt gondolnák, ez nem rendes nyaralás.

Holdas Hanna nyaralni volt, és az osztálytársainak meséli el az élményeit. Mi lesz abból, ha a vámpír és tündér szülők két csemetéjükkel sátrazni mennek? Mármint azon túl, hogy apuka a fél házat is becsomagolja off, Hanna pedig akaratán kívül galibát okoz? És egyáltalán: mit fognak szólni a történethez az egytől-egyig ember osztálytársak?

A második rész ugyanolyan jól vizsgázott nálam, mint az első. Külön jó pont jár azért, mert Hanna osztálytársai nem kétségbe vonják a vámpíros-tündéres-hableányos történetet, hanem rácsodálkoznak, és azért is, mert történet megmutatta, hogy a felnőttek is ugyanúgy hibázhatnak, mint a gyerekek, és jóvá is tudták tenni a hibákat.

Változatlanul aranyos és okos történet, még ha rózsaszínebb is, mint ami nekem egészséges. A kölkök imádják.
És ebben a részben volt polip!

Mucusmoly_ P>!
Harriet Muncaster: Holdas Hanna nyaralni megy

Nagyon cuki történet ez is! :-)
Kicsit kiszámítható, de ezen kívül tetszett. A nyaralás szórakoztató volt. :))
Lehet, hogy én is benevezek egy ilyenre:D
A képek is nagyon cukik *.* Nagyon-nagyon tündéri Mályvaszín Nyuszi ♥
Összességében nagyon aranyos történet egy igazi vámpírtündér izgalmas nyaralásáról. :-)

imma P>!
Harriet Muncaster: Holdas Hanna nyaralni megy

Most már hivatalosan is Holdas Hanna rajongó lettem, és úgy tűnik, Juli is :) 3 éves, de simán végighallgat egy-egy fejezetet, és imádja nézegetni, cipelgetni, „olvasni” meg aludni vele. Magamnak hoztam ki, ez csak így alakult :) Mézikét külön szeretjük benne, mert Juli is Mézinek hívja leendő kisbabáját.
U.i.: Ezen a könyvön még több csillámpor van, mint az előzőn. De jól áll neki :)

Lisie87 P>!
Harriet Muncaster: Holdas Hanna nyaralni megy

Nagyon cuki rész volt, imádom a rajzokat és Mályvaszín Nyuszit!!! <3 Újabb kalandok a nyaraláson. Tanulságos, kedves történet volt.
Jöhet a következő!

ap358 P>!
Harriet Muncaster: Holdas Hanna nyaralni megy

Ez is egy nagyon aranyos, szórakoztató történet lett, és ami külön tetszett, hogy habár gyerekeknek szól és gyerekeket kéne okítania, mégis ezúttal a tanulság inkább a felnőtteket célozta meg, a vámpír apuka esete által.
Mályvaszín Nyuszi a favorit, a gyerekek odáig vannak érte.

nikolett_z>!
Harriet Muncaster: Holdas Hanna nyaralni megy

Ez egy nagyon aranyos kis könyv! :)
5 éves kislányomnak olvastam, mert imádja a vámpíros meséket. Minden nap egy fejezetet olvastam neki, és ilyen fiatalon is végig tudta követni a történetet, sokszor hangosan nevetett. :) Tényleg vicces írás, ráadásul tanulságos is. Örömmel látom, hogy ez egy sorozat része, szóval be fogom szerezni a többi Holdas Hanna könyvet is. Szuper, hogy a sok rózsaszín-habcsók hercegnő mellett helyet kap egy rózsaszín-fekete kis vámpírtündér is.
A rajzok fantasztikusak, a színek pedig hűen tükrözik Hanna lényét. :)

Mariann_Czenema P>!
Harriet Muncaster: Holdas Hanna nyaralni megy

Csöppet kiszàmítható a konfliktus benne, de gyönyörű, nagyon csajos könyv. Egyarànt szeretheti anya és lànya ;)
Biztosan el fogjuk olvasni a többi részt is!

penzesliza>!
Harriet Muncaster: Holdas Hanna nyaralni megy

Szerintem nagyon aranyos Holdas Hanna meg az egész történet, a rajzok nekem nagyon tetszenek.:)

Vámpírtündér sorozat · Összehasonlítás