Holdas ​Hanna esküvőre megy (Vámpírtündér 11.) 2 csillagozás

Harriet Muncaster: Holdas Hanna esküvőre megy

Holdas Hanna különleges kislány, hiszen vámpírtündér. Az édesanyja tündér, az édesapja vámpír, ő meg egy kicsit mindkettő. Hanna koszorúslány lesz a nagynénje esküvőjén, amit már alig vár. A mindig csínyre kész unokatestvér, Mirabella azonban most sem tétlenkedik, így az esküvőt sem ússzák meg bonyodalmak nélkül. Vajon ezúttal is jól végződik a történet? Rengeteg játék- és receptötlet. Próbáld ki őket Hannával és Nyuszival!

Móra, Budapest, 2021
152 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634868538 · Illusztrálta: Harriet Muncaster
Móra, Budapest, 2021
152 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634868538 · Fordította: Magyari Andrea · Illusztrálta: Harriet Muncaster

AnnaP>!
Harriet Muncaster: Holdas Hanna esküvőre megy

Az előző puhakötéstől eltérően ez most keményfedeles verzióban került hozzánk. Egyfelől örülünk, mert sokat nyúzzuk ezeket a könyveket, másfelől az esztétikai érzékemet zavarja, hogy picit nagyobb, mint az eddigiek.
Pont a Holdas Hanna bajba kerül után olvastuk ezt az új kötetet, a története mintha annak a folytatása lenne. Megint szerepel az unokatestvér és a kicsinyitő por is. Örömmel láttam azonban Holdas Hanna személyiségfejlődését. Igaz, még mindig nem teljesen azt a reakciót adja, amit szülőként szeretnék, de megbeszéltük a gyerekekkel olvasás közben, hogy mi lett volna a helyes.
A végén vannak a történethez kapcsolódó ötletek, receptek, ez inkább már az önállóan olvasóknak érdekes.