Hat ​év / Áfonya kávézó / Égzengés / Sötét anyag 1 csillagozás

Harlan Coben – Mary Simses – Charles Martin – Michelle Paver: Hat év / Áfonya kávézó / Égzengés / Sötét anyag

Hat ​év/Harlan Coben
Jake Fisher professzor hat éve találkozott élete szerelmével, Natalie-val, aki hirtelen másik férfihoz ment feleségül. Aztán értesül a férj haláláról és elmegy a temetésre, ahol kiderül, hogy az özvegy nem Natalie. Ez teljesen felforgatja Jake életét.

Áfonya kávézó/Mary Simses
Ellen Branford elutazik Beaconbe, hogy teljesítse nagyanyja utolsó kívánságát és eljuttasson egy levelet a régi szerelmének. Szeretne hamar visszatérni Manhattanbe, de ahogy megismeri nagyanyja múltját, ennek egyre több akadály lesz.

Égzengés/Charles Martin
Tyler Steele, az egykor Texas ranger modern cowboy, aki nem igazán érti, miért tesz éles különbséget jó és rossz között, és miért védi azokat, akik nem képesek rá. De amikor a családja szétesik, és a farmját elveszti, komoly döntés előtt áll.

Sötét anyag/Michelle Paver
Jack Miller, huszonnyolc éves tisztviselő feladja a munkáját és rádiósként expedícióra indul a Spitzbergákra négy… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Reader's Digest válogatott könyvek

Reader's Digest, Budapest, 2014
574 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632892795 · Fordította: Pelle Csilla, Szőke Ágnes, Zsámboki Péter, Moldova Júlia

Bla IP>!

Harlan Coben Hat év című regénye egy pimf esettel indul: egy nyáron át tartó szerelem végén a nő egy másik férfihoz megy feleségül, majd hat évre rá megözvegyül. Ebből olyan jó kis krimi kerekedett ki, hogy alig tudtam időnként letenni.
Tulajdonképp a kötet a Sötét anyag című regény miatt került a kezembe, de mást kaptam, mint vártam. Egy ismeretlen hölgy műve: A Spitzbergák 24 órás sötétsége a címadó körülmény, amely egy kis expedíció útját kíséri. Nagyon szuggesztívre sikeredett. Olvasás közben magam is mozgást láttam ott a sötétben, ahol nem volt semmi és senki…Tetszett!
A harmadik írás az Áfonya kávézó egy limonádé – feledhető.