A ​kis gyufaárus lány 6 csillagozás

Hans Christian Andersen – Dragomán György: A kis gyufaárus lány

Emlékszel a kis gyufaárus lány szomorú történetére? A Telenor új, interaktív kiadásában, Dragomán György közreműködésével most te magad is átírhatod a kislány sorsát!

Az irodalomtörténet egyik legszomorúbb ünnepi meséjét Dragomán György átírta egy nemes célért, aminek most te is a részese lehetsz. A kis gyufaárus lány tragikus történetének különleges, interaktív kiadásában megváltoztathatod a főszereplő szomorú sorsát.

A keménykötésű kiadás minden lapján egy-egy gyönyörű illusztráció kalauzol bennünket Andersen mesevilágában. Átélhetjük a kis gyufaárussal együtt a hideg ünnepi éjszakát, annak minden szépségével és félelmével, míg végül van lehetőségünk arra, hogy a József Attila-díjas magyar író, Dragomán György alternatív befejezését válasszuk, és megmentsük a kislányt.

Artificial Group, Budapest, 2021
36 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786150134000 · Fordította: Rab Zsuzsa

lara7127>!
Hans Christian Andersen – Dragomán György: A kis gyufaárus lány

Aranyos, kedves és keserű történet. kicsit feldobta a kedvemet az alternatív befejezés, és nagyon tetszett az ötlet, hogy így próbálják felkelteni a figyelmet egy ilyen nemes célra, és ezt ilyen csodálatos mese köntösébe burkolják. Nálam abszolút betalált és szíven ütött. Csodálatos történet!