Digedagék ​Amerikában (Digedag 23.) 17 csillagozás

Hannes Hegen: Digedagék Amerikában Hannes Hegen: Digedagék Amerikában

A Digedag sorozat új kötetében már Amerikából üdvözölnek bennünket barátaink. Dig, Dag és Digedag a polgárháború felé sodródó Egyesült Államokban élnek át izgalmas kalandokat, tizenöt könyvön keresztül.

A 23. kötet a Németországban 1969. július, augusztus, szeptember és október folyamán megjelent MOZAIK újságokat tartalmazza:
Karnevál New Orleans-ban

Móra, Budapest, 1987
148 oldal · ISBN: 963115307X · Fordította: Dani Tivadar

Ibanez MP
Hannes Hegen: Digedagék Amerikában

Ez jó kis képregény. Humoros, gyerekeknek való, de nincs tele hülyeséggel (nem úgy, mint a nemrég olvasott TinTin), fordulatos. Jópofa a három testvér, nagyon szépek a rajzok, változatosak a szereplők. A történetben a három fivér jóvoltából egy folyami versenyre kerül sor, ahol az ősöreg hajóval versenyző tapasztalt révkalauzzal szemben egy modern hajó áll szemben… ahol azonban nem számolnak a tulajdonosnő megjelenésével és parancsaival… jó kis történet, élvezetes volt!

Outwar
Hannes Hegen: Digedagék Amerikában

Nem rossz,de a fiúk nem veszik fel a harcot korabeli Mozaikos testvéreikkel.

szeretemakönyveket
Hannes Hegen: Digedagék Amerikában

Én is nagyon szerettem gyerekkoromban, még most is őrzöm ahogy a Mozaik és Kockás (Rahan-ba szerelmes is voltam) képregényújság néhány számát. Imádtam a képregényeket………………..

richabi
Hannes Hegen: Digedagék Amerikában

Ha a képregényőrületem felelőseit kellene megnevezni, akkor őket az elsők között perelném be súlyos szellemi fejlődés-befolyásolásért!:D

Veron P
Hannes Hegen: Digedagék Amerikában

Mai fejjel valószínűleg nem tudnám végigolvasni, de gyerekkoromban nagyon szerettem:$

Szaniszló_Zsolt
Hannes Hegen: Digedagék Amerikában

Még megvan a régi, teafoltos, ronggyá olvasott példányom, jelenleg a gyermekem polcát díszíti.

lin_da
Hannes Hegen: Digedagék Amerikában

Ez valami zseniális! Nem véletlen, hogy gyermekkorom egyik kedvenc olvasmánya volt és minden egyes költözködést átvészelt.
Ezt a példányt még az unokáim is olvasni fogják!

Digedag sorozat · Összehasonlítás