Hamupipőke 18 csillagozás

Hamupipőke Hamupipőke Hamupipőke Hamupipőke Hamupipőke Hamupipőke Hamupipőke Hamupipőke Hamupipőke

Nem csak olvashatod e gyönyörű meséket, de rá is ragaszthatod a matricákat a szövegben lévő rajzokra.

Nyolc klasszikus mesét vonultat fel ez a sorozat. A füzetek különlegességét a történetek szövegében rejtőző piktogramokra ragasztható matricák adják. A gyermekek önállóan is remekül szórakozhatnak, de talán még izgalmasabb, ha megosztják a keresés és a felfedezés örömét társaikkal vagy a felnőttekkel, így kézügyességük és beszédkészségük fejlődése mellett bővül szókincsük is.

A következő kiadói sorozatokban jelent meg: A Pesti Szalon mesélő füzetei Pesti Szalon · Örökzöld mesék Csengőkert · Klasszikusok 50 matricával

Csengőkert, Kistarcsa, 2019
Napraforgó, Budapest, 2008
Napraforgó, Budapest, 2007
16 oldal · keménytáblás · ISBN: 9639626848 · Illusztrálta: Carmen Guerra

Dinah >!
Hamupipőke

A már ismert klasszikus mese rövidített változata. Mindeképp ajánlott azoknak, akiknek a csemetéje, kistesója még mem tud hosszabb ideig figyelni. Esti mesének tökéletes választás.

Pesti Szalon, Budapest, 1994
26 oldal · ISBN: 9638340525 · Fordította: Köteles Gyöngyi · Illusztrálta: Hirata Shogo
zöldelefánt P>!
Hamupipőke

Nagyon szerettem ezt a Disney mesét is. Nem is emlékszem hányszor láttam, ugy rémlett nem olyan sokszor..de ennek ellentmond az, hogy mikor elkezdtem olvasni a fejemben a mesefilm szereplőinek hangján szólaltak meg a szereplők. :) Gusztit és Jacket nagyon -bírtam. Kis viccesek.
Nekem a kiadott könyvek közül az általam olvasott illusztrációja, rajza tetszik a legjobban. Kedvet kaptam, hogy megnézzem a mesét.

Börtöntöltelék>!

Ez, emberek, KOMOLYAN 2 perc volt!!! :DD
Vigyázat „spoiler”! xD
A kedvenc részem:
Hamupipőke és a herceg egy csapásra egymásba szerettek.
Ez az UTOLSÓ oldalon van. xD

Holló és Társa, Magyarország
20 oldal · keménytáblás · ISBN: 963930574x
perpetua P>!
Hamupipőke

Semmiképp se új a történet sok verzióban láttam már, olvastam már, de a Pesti Szalonos kiadást is nagyon szeretem. :)

szmelus P>!
Hamupipőke

A mese rövidített változata szép képekkel. Kicsiknek ajánlom ezt a Tóth féle kiadást, akik még nem tudnak sokáig egy helyben ülni, de szeretik a szép mesés állatos képeket.

Yeliz>!
Hamupipőke

Gyerekkorom egyik kedvenc meséje volt, amit most jó volt újra elolvasni. (A kihívás nélkül nem biztos, hogy most felnőttként újra a kezembe vettem volna.) Szeretem azokat a meséket, ahol a gonosz végül elnyeri méltó büntetését:)
Jó volt nosztalgiázni, és egy kicsit újra gyereknek lenni. Nekem a Disney féle kiadás van meg ebből a könyvből, amiben szerencsére a rajzfilmbeli illusztráció szerepel. Pár éve megnéztem a mozifilmet is belőle, nekem nagy kedvencem lett. Imádom Lily Jamest és szerintem tökéletesen passzolt hozzá Hamupipőke karaktere.

gyorgyj>!
Hamupipőke

Örök klasszikus, ott a helye minden gyermek könyvespolcán.

Marer>!
Hamupipőke

Felnőtt fejjel olvasva nagyon más volt a könyv nekem, mint ahogy azt a gyerekkori emlékeim idézték. Valahogy jobban megérintett, a mai világból sajnos elég sok párhuzamos történet jutott az eszembe. A valóságból visszaköszönt negatív gondolatok / események miatt a 4csillag.