Hálanapló 24 csillagozás

Hálanapló Hálanapló

Kívül-belül ​teljesen megújult a Hálanapló!

Ha szeretted a korábbi Hálanaplót forgatni, az újat egyenesen imádni fogod!

A célirányos spirituális és önfejlesztő gyakorlatok mellett ezúttal különleges audiovizuális élményekkel is gazdagon megtöltöttük a napló lapjait. Amikor van pár nyugodt perced, vagy épp szeretnél magasabb energiákkal töltekezni, egyensúlyba kerülni egy nehéz nap után, csak lapozz bele a naplóba, kalandozz a gyakorlatok és meditációk között vagy okostelefonoddal olvasd be az oldalakon elhelyezett QR-kódokat a kellemes zenés tartalom megjelenítéséhez.

Mindaz, amiért hálás vagy, megsokszorozódik az életedben!
Ez a sokoldalú napló meditációkkal, idézetekkel, ötletekkel és játékos feladatokkal tárja fel előtted az élet naposabb oldalát! A gyakorlatok elvégzésével a pozitív gondolkodást beépítheted napi rutinodba, növelheted öntudatosságod, és inspirálhatod kreatív éned kibontakozását. Töltsd meg az üres lapokat gondolataiddal,… (tovább)

Édesvíz, Budapest, 2022
Édesvíz, Budapest, 2021
Édesvíz, Budapest, 2019

Hálanapló

Nagyon hálás vagyok, hogy a kezeim közé került ez a napló!! Mert egyszerűen gyönyörű!
Egy magamfajta grafomán személyiség, aki meglehetősen nagy notesz-, füzet- és naplógyűjteménnyel rendelkezik, a kicsitől a nagyobb méretekig, a mintásaktól az egyszerűig, (tudjátok, mint a lyukas csokoládé, a kerek csokoládé, a fehér csokoládé, a mogyorós csokoládé, a keserű csokoládé… mondhatnám azt is, hogy én vagyok a füzetek, noteszek, naplók Gombóc Artúrja), szóval egy ilyen megszállott mint én, szerintem teljesen érthetően éreztem olthatatlan vágyat ennek a könyvnek beszerzésére.
A hálanapló fő vonala a pozitív gondolkodás, gondolataink teremtő ereje és az önmagunkba vetett hit megerősítése. Nem kell különösebb spirituális beállítottság ahhoz, hogy a szívünkbe lopja magát ez a könyv, mert mind tartalmilag, mind formailag, külsőleg gyönyörű és szerintem nagyon hasznos és segítőkész eszköz ahhoz, hogy rendet tegyünk kicsit magunkban, foglalkozzunk önmagunkkal és megtaláljuk lelki békénket, rendezzük gondolatainkat.
Bővebben, képekkel: http://konyvutca.blogspot.hu/2017/10/halanaplo.html

Garbai_Ildikó P>!
Hálanapló

Napi szinten forgatom és írom bele gondolataimat. Igényes kivitel és jó kis gondolatok vannak benne és feladatok. Ne felejtsünk el hálásnak lenni azért amint van és ne a hiányosságokra figyeljünk. Még a legnehezebb időkben is átsegít ez a gondolkodás.

Nienna001 P>!
Hálanapló

Szép, igényes kiadvány, sok felülettel az önálló kitöltéshez. Maga a szöveges rész kevés benne, idézetek és egy-egy feladat található benne. A feladatára alkalmas, hisz az a fő, hogy saját hálagondolatokkal töltsük meg ezt a nem is olyan kis vékony könyv.

Karácsonyi ajándék volt és örültem is neki nagyon. Szeretek írni és nem áll távol tőlem ez a napi hálagondolat vezetés. Már pár oldal be is telt.

kinga133>!
Hálanapló

Nagyon igényes könyv. Feladatokkal, ötletekkel, idézetekkel és gyönyörű képekkel világít rá arra, hogy minden egyes nap hálát adjunk. Nekem nagyon tetszik, mert inspirál, jobbá tesz és a napjaimat is szebbé varázsolja. :-) Örülök, hogy sikerült beszereznem. Kedvenc lett.

Ibolya_Márkus>!
Hálanapló

Nagyon szép, igényes kiadvány. Kedves, motiváló, elgondolkodtató sorok és tanácsok gyűjteménye. Jól esik belelapozni bármikor, kicsit segít a tudatosság felé terelni az ember gondolatait.
De…szerintem sajnos rettentően túl van árazva.

szeptember99>!
Hálanapló

Örülök, hogy megszereztem ezt a könyvet tavaly. Igazából még mindig vannak üres oldalak, tehát nem fejeztem be a könyv kitöltögetését, de gondoltam, megírom az értékelést.
Próbálkoztam már naplóírással, viszont mostranra rájöttem, hogy nem nekem való, mert nem tudok minden nap-minden másnap írni. Vannak napok, leginkább hétvégén, amikor kedvem lesz töltögetni, viszont így azért elég hézagos lesz a könyv az év végére.
Azért tetszik a Hálanapló, mert nincsenek benne kötöttségek, nem naptárszerű, így akkor ír bele az ember, amikor szeretne. A könyvben vannak gondolatok, apró feladatok, melyek segítségével könnyebben nekikezd az ember az írásnak. Bízom benne, hogy másnak is segít a könyv abban, hogy írásban kifejezzék gondolataikat és hálájukat.

Nickykee>!
Hálanapló

Egyértelműen kedvenc lett! Gyönyörű színes oldalak, szívet melengető lapozni. Jó kedvre derít. Inspirál. Megvigasztal. Mosolyogsz, ha belelapozol. Előveszed a legeslegszebb írásodat, és csak azzal írsz bele. Színes tollakat használsz, mert azok illenek hozzá. Alig várod, hogy holnap legyen, és újabb gondolatokat írhass bele. Észreveszed, hogy egyre több dologért tudsz hálát adni, pedig az elején még nehezen ment. Most már több lapot is tele tudsz írni hálákkal, pozitív gondolatokkal. Nem akarod, hogy valaha is beteljen, és már most reménykedsz, hogy ki fognak adni egy második részt is. Óvatosan lapozod, és nagyon vigyázol rá, nehogy bármi baja legyen. Még meg is simogatod a borítót és a lapokat. A barátoddá válik. Nekem ezt jelenti ez a Hálanapló! :-)

Málnika P>!
Hálanapló

Csodás kiadvány, amit minden alkalommal öröm kézbe venni. Már párszor nekifogtam, hogy egy applikációban rögzítsem a dolgokat, amiért hálás lehetek, de valahogy egyik se tartott sokáig, szemben evvel a szépséges, nyomtatott naplóval. Közhely, de a mindennapok során tényleg nem realizáljuk, hogy mennyi apróságért lehetünk hálásak. A gondolatébresztő motivációs idézetek és feladatok is tökéletesek.

Genovéva_Évi>!
Hálanapló

Nekem a kék színű volt meg előbb azután megkaptam a színes virágost. Nekem az utóbbi jobban tetszik, több hely van bele írni. Ami a kékben ötletes a Qr kód, ami linkekhez vezet, ahol dalokat lehet meghallgatni. Gyönyörű képek díszítik, nagyon szép ígényes kivitelezés. Tetszett és emlék marad, Nyíregyházi Állatparkhoz látogattunk el csoporttal, és megálltunk Debrecenben a Tesco extránál, ezt a könyvet választottam többek között, emlékbe az útról.

Benedek_Eszti>!
Hálanapló

Ebben a puhafedelű kiadásban számtalan feladat lapul meg, ami ösztönzi az embert arra, hogy egy kicsit magába mélyedjen, elgondolkodjon az élet szépségein, a jövőképén és önmagán is. Sőt, még abban is segítséget nyújthat, hogy a céljainkat elérhessük, például az olvasás terén. Ahogyan azt az instagram posztunkban is láthatjátok, a Hálanapló egy komplett oldalt szán arra, hogy olyan könyveket gyűjts össze, melyeket mindenképpen el szeretnél olvasni. Személy szerint én ezt a részt olyan kötetekkel és sorozatokkal kezdtem, amiket már vagy elkezdtem de nem volt lehetőségem folytatni, vagy pedig csak régóta vágyom rá, de még nem jutott rá időm. Ezek után olyan könyveket írtam bele, amiket mostanság terveztem beszerezni, majd elolvasni a nyár során. Mint láthatjátok kettőt már kipipáltam, ami azt is jelenti, hogy hamarosan azokról is olvashattok itt a honlapon.
A jövőképünket, terveinket nem csak ebben az egy dologban írhatjuk le, hogy ösztönzést szerezzünk valahonnan. Különböző, kreatív és játékos oldalak segítik például azt is, hogy a jövőbeli kívánságainkat összegyűjtsük, leírjuk, hogy milyennek képzeljük a lelkitársunkat, milyen céljaink vannak aznapra vagy az elkövetkezendő időkre.

Bővebben: http://www.ahmagazin.com/konyvek/kiadok/e/edesviz-kiado…

Bea_Könyvutca P>!

Legyél te az oka ma valaki mosolyának!

Kapcsolódó szócikkek: mosoly
Bea_Könyvutca P>!

Bízz abban a csendes és szerény belső hangban, ami azt súgja, hogy „megpróbálom és menni fog.”

Bea_Könyvutca P>!

A pozitív energiád a hatalmad. Használd bölcsen.

_Katie_ P>!

Valahányszor szembekerülünk egy nehézséggel, tudnunk kell, hogy ez egy újabb lehetőség a fejlődésre, és azt is, hogy az Erő, amely létrehozott, mindent megad nekünk, amire a nehézség leküzdéséhez szükségünk van.