Hajnal Zoltán (szerk.) · Papp Dániel (szerk.) · Várady Endre (szerk.) · Sinka Csaba (szerk.) · Horváth Zsolt (szerk.) · Háló Gyula (szerk.)

Áhítat ​2020 1 csillagozás

Bibliai gondolatok minden napra
Hajnal Zoltán – Papp Dániel – Várady Endre – Sinka Csaba – Horváth Zsolt – Háló Gyula (szerk.): Áhítat 2020

2020 Isten országát építjük

„Az Úr az én pásztorom, nem szűkölködöm.
Füves legelőkön terelget, csendes vizekhez vezet engem.”
(Zsolt 23,1-2)

468 oldal · puhatáblás · Illusztrálta: Sinka Csaba

padamak>!

Megint, idén is sokat kaptam belőle.
Nagyon érdekes volt a pandémia alatt olyan igékkel és elmélkedésekkel találkozni, amelyek mintha aznap reggel fogalmazódtak volna meg (pedig szerkesztőként tudom, hogy a tárgyév előtti tavasszal…). Isten csodálatosan gondoskodott az Olvasókról, mindig volt időszerű üzenete!
Folyt. köv.

Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Horváth Zsolt – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2022
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Horváth Zsolt – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2021
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Horváth Zsolt – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2019
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Horváth Zsolt – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2023
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2017
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2018
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Hetényi Attila – Lukács Tamás – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2014
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Lukács Tamás – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2015
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2016
John Bennett (szerk.): Napról napra végig a Biblián