Hajnal Zoltán (szerk.) · Háló Gyula (szerk.) · Lukács Tamás (szerk.) · Papp Dániel (szerk.) · Sinka Csaba (szerk.) · Várady Endre (szerk.)

Áhítat ​2015 1 csillagozás

Bibliai elmélkedések az év minden napjára
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Lukács Tamás – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2015

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

464 oldal

padamak>!

Ismét hasznos, (el)gondolkodtató, (meg)erősítő, mindennapi(/os), (helyre)igazító… és még színvonalas, jól áttekinthető, könnyen forgatható is.
Csak ajánlani tudom – minden évben!

Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Hetényi Attila – Lukács Tamás – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2014
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2016
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Horváth Zsolt – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2019
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2017
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2018
Max Lucado: Kegyelem itt és most
Almási Tibor: Pál apostol korinthusiakhoz írott első levele
Almási Tibor: Pál apostol korinthusiakhoz írott második levele
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Hetényi Attila – Lukács Tamás – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2013
C. H. Spurgeon: Aranysugarak