Hajnal Zoltán (szerk.) · Háló Gyula (szerk.) · Hetényi Attila (szerk.) · Lukács Tamás (szerk.) · Sinka Csaba (szerk.) · Várady Endre (szerk.)

Áhítat ​2014 1 csillagozás

Bibliai elmélkedések az év minden napjára
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Hetényi Attila – Lukács Tamás – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2014

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

466 oldal

padamak>!

Kicsit elfogult vagyok, de akkor is ez a legjobb:
mai aktualitású, magyaroktól magyaroknak, egyedien baptista, napról-napra alkalmazható, rövid és velős, többrét(eg)ű… Szóval, ezt a sorozatot nagyra becsülöm és mindenkinek ajánlom.
A következő évtől pedig büszkén vállalom is…

Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Lukács Tamás – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2015
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2016
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Horváth Zsolt – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2019
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2017
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2018
Max Lucado: Kegyelem itt és most
Almási Tibor: Pál apostol korinthusiakhoz írott első levele
Almási Tibor: Pál apostol korinthusiakhoz írott második levele
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Hetényi Attila – Lukács Tamás – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2013
C. H. Spurgeon: Aranysugarak