Totally ​Captivated 1 (Totally Captivated 1.) 33 csillagozás

Hajin Yoo: Totally Captivated 1

The mafia threatens Ewon into working for a loan shark, where he's forced to run dangerous errands for no pay. The culprit who doomed Ewon to this life is none other than Jiho, Ewon's jealous ex who still burns at Ewon's infidelity. Their gang leader Mookyul, with movie-star good looks and the bizarre, drunken habit of biting people on the neck, takes a keen interest in his attractive new errand boy. Will Ewon be able to survive the violent underworld (not to mention the constant sexual harassment) he must endure as an underling of Mookyul? This funny, hip title by Hajin Yoo will thrill and amuse fans with plenty of intense shonen-ai action.

Netcomics, Los Angeles, 2008

lilice>!
Hajin Yoo: Totally Captivated 1

Pár éve már olvastam, nagyon tetszett, és most újra kedvet kaptam hozzá. Jó, hogy elővettem, feldobta a napomat :) Gyönyörű a rajzolás, izgalmas a sztori (jó hogy, maffia :D) és kellőképpen vicces is, Ewon és Mookyul (aka The Boss :D), no meg az idióta bandatagok szolgáltatják a poénokat. Röppenek is a következő részre!

sasviki95 P>!
Hajin Yoo: Totally Captivated 1

Majdnem egy ültő helyemben ledaráltam az egész kötetet. Nagyon tetszenek a rajzok, nagyon szépen kidolgozott. A történet izgalmas, fordulatos, fenntartja az érdeklődést.
Sosem gondoltam volna, hogy LMBTQ manhwát fogok olvasni a közeljövőben, de most hirtelen kedvet kaptam hozzá, így belekezdtem, és nem bántam meg. Tény és való, hogy LMBTQ-kerülők ne kezdjenek bele, mert kifutnak a világból, de szerintem kifejezetten szórakoztató :D Nevettem rajta, meglepődtem, és futok olvasni a következő kötetet.

ladybird12>!
Hajin Yoo: Totally Captivated 1

Kezdésnek jó volt, de úgy érzem, még ezután jön a még jobb részek. Valahogy ez a rész még csak egy bevezető (ismerkedjünk meg a szereplőkkel és a hellyel meg a történettel) volt. Nagyon tetszett de bajaim azért voltak vele. A grafika kissé kesze-kusza volt, a főszereplő Ewon nem éppen a kedvencem. Nem tagadom humoros volt és nem az az ellenszenves, de valahogy nem tetszik hogy egy playboy-al kell szimpatizálni, aki megcsalta a párját és nagy eséllyel összejön a mostani pasijával. Ez végett Mookyul sem szimpi, mert mondhatni olyan aurája van, hogy ő sem az a hűséges típus. spoiler Mindezek ellenére adok neki esélyt, türelmesen megvárom, hátha változnak a karakterek és jobban megkedvelem őket.

kriszmanesz P>!
Hajin Yoo: Totally Captivated 1

hát ez halálos! a történet érdekesen kezdődik, jók a karakterbemutatások, van humor, a grafika tetszetős, Ewon meg egy imádnivaló kisróka :3

Krisz_91>!
Hajin Yoo: Totally Captivated 1

Elé hamar ledaráltam az egész kötetet. Mit is mondhatnék:D egyik kedvencem az LMBTQ (kövezzetek meg érte ;) akkor sem lesz más a véleményem) Tetszenek a rajzok, szépen kidolgozottak voltak. A történet izgalmas, fordulatos, fenntartja az érdeklődést.
Azért megjegyezném, hogy aki nincs oda az ilyen könyvekért, mangákért…stb annak nem ajánlom.

Athnys P>!
Hajin Yoo: Totally Captivated 1

A moly algoritmus dobta be ezt a manhwát, és bár jobban kedvelem a japán mangákat, ez is cuki. Az elején ugyan furcsának találtam a karaktereket is meg magát a szituációt is, de aztán mikor már nem vettem valami komolyan az egészet csak olvastam… Elmúlt a kezdeti fura érzés, sőt, egész jól szórakoztam a csapaton. Kíváncsi leszek a folytatásra. :)

bbedyy>!
Hajin Yoo: Totally Captivated 1

Ez a másik nagy kedvencem lett! Ewon nem semmi figura. Ja és nem mellékes, hogy hihetetlen jól néznek ki benne a pasik :D

Francica>!
Hajin Yoo: Totally Captivated 1

Valahol azt olvastam, hogy a yaoi rajongóknak kötelező. Hát nekem is bejött.

Katicabogar9>!

Hello :)
Ez nagyon jó kis manhwa, nem először olvasom, de most is imádtam minden percét. Humoros, aranyos és egyszerre szexi is. Minden megvan benne, ami kell.
A történet főszereplője Ewon Jung, aki kíváncsiságának köszönhetően megcsalja az akkori pasiját, Jihot, amiért Mookyul áll bosszút. Ez az aprócska bosszú az, hogy Ewon nála kell dolgozzon. Mookyul nagyon helyes pasi és főnökként is mindenki oda-vissza van érte. Vajon hogyan reagál Ewon, amikor a főnök érdeklődést mutat iránta.
Egy nagyon izgalmas kis történet, ami nagyon humoros is egyben.
Köszönöm, hogy olvashattam (szerintem nem ez az első és utolsó alkalom, hogy újraolvasom majd) :)

Totally Captivated sorozat · Összehasonlítás