Attack ​on Titan 4. (Attack on Titan 4.) 73 csillagozás

HUMANITY PUSHES BACK!
The Survey Corps develop a risky gambit – have Eren in Titan form attempt to repair Wall Rose, reclaiming human territory from the monsters for the first time in a century. But Titan-Eren’s self-control is far from perfect, and when he goes on a rampage, not even Armin can stop him! With the survival of humanity on his massive shoulders, will Eren be able to return to his senses, or will he lose himself forever?

Eredeti megjelenés éve: 2011

Kodansha Comics, New York, 2013
194 oldal · ASIN: B00CCOO1LG · Illusztrálta: Hajime Isayama
Kodansha Comics, Tokió, 2013

Linszyy P>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 4.

Nem volt rossz, de sok volt a visszaemlékezés a kiképzésükre. Persze ez érdekes volt, viszont nyilván vártam, hogy a jelen konfliktusa hogyan oldódik meg. De legalább megismertük a főbb csapatot, megvan végre Levi és Erwin is, és szépen kezd összeállni mindenki karaktere, hogy legyen kiket elsiratnunk. :D

Himitsu P>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 4.

Erwin és Levi végre több szerepet kap.:) De előtte bepillantást nyújtanak a fejezetek Erenék kiképzésébe, amiben voltak elég durva pillanatok.
Szegény Marcot iszonyúan sajnálom, ahogy Jeant is.

Van ez a hangulat a mangában, főleg az elején.. mikor elhisszük, hogy tényleg a világon csak az a maréknyi ember él rettegésben, akik bezárkózva élnek a három fal között, és azon kívül csak a titánok őrjöngenek, várva az alkalomra, hogy felfalhassák az embereket. Emlékszem, milyen nyomasztó volt emiatt az anime. A manga is, ugyanezen okból kifolyólag. Eren képessége egy óriási előrelépés nemcsak a Felderítőknek… mindenképpen jó, hogy Eren Erwinékhez kerül.♥

Sylveris>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 4.

Hmhm, töltelék rész, ahol megtudjuk hogy ismerkedtek össze főhőseink. Kevésbé akciódúsabb, mint az eddigiek.

AniTiger P>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 4.

Nem túl izgalmasak a kiképzés évei, ráadásul úgysem tudok / akarok ennyi karaktert behatóan megismerni… spoiler Jobban érdekel, mi megy a jelen szálon.

Egyetértek Annie fejtegetésével. spoiler Persze a jutalomért teper mindenki, ami jelen esetben a békés élet.

Best: a krumpliscsajszi

Érdekesség: rajzolt Eren vs. filmes Thomas (Az útvesztő) – azzal a manőverezős cuccal Eren és a futár szíjakkal Thomas majdnem tökéletesen ugyanúgy néznek ki. De rossz már.

PandaSueshi>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 4.

Kicsit uncsi volt ez a rész…Nem érdekel engem a kiképzés, titánokat meg gyilkolást akarok! :D

_ada>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 4.

Jean és Eren! Miben fogadunk, hogy előbb utóbb legjobb haverok lesznek… Vagy nem. Marco példáját nézve, itt nem igazán lehet előre megjósolni, kivel mi fog történni. Kevésbé volt izgalmas ez a rész, de gondolom az író tartogat bőven titánharcot az elkövetkezendőkben. Plusz jobban megismerhettem a szereplőket, ami nagy pozitívum. Legalább tudni fogom, kit siratok, ha meghalnak… Lassan összeáll a kép, mire is számítsak, de a végén valószínűleg úgysem lesz igazam.

ladybird12>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 4.

Egy laza rész a „vihar” után. Nem volt a legizgalmasabb de legalább képet kapunk, hogy milyen volt a kiképzés és hogyan ismerkedtek meg egymással a szereplőink.

Mamuszy>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 4.

Nem volt most ez a rész annyira izgalmas amilyennek kellett volna lennie, de nem volt rossz azért, több akció kell ide és minden okés.. :D

flamepetals>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 4.

Végre a kiképzés. Az eddigiek után kellett már egy kis könnyedebb hangvételű epizód

Zakuro>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 4.

Levi nagyon csúnyán van megrajzolva. Az animében sem egy csokor ibolya, de itt ritka sz.rul néz ki. Látszik, hogy ő is megkapta a kiképzését, az arcára van írva… Szegény :(

ladybird12>!

It's because i was born into this world.

Chapter 14: Primitive Desire

Attack on Titan sorozat · Összehasonlítás