Attack ​on Titan 21. (Attack on Titan 21.) 49 csillagozás

Hajime Isayama: Attack on Titan 21.

Locked in desperate battle with the man-eating Titans, the Survey Corps gets closer than ever before to Eren's basement and unlocking the mysteries of their walled world. But to get there, they will have to make a terrible choice with life-altering consequences for every surviving human soldier…

Eredeti megjelenés éve: 2016

Kodansha, New York, 2017
194 oldal · ASIN: B06Y1XK3WF · Illusztrálta: Hajime Isayama
Kodansha, New York, 2017
192 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781632363275 · Illusztrálta: Hajime Isayama

TiaManta>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 21.

Ez az a kötet, ahol már ki is derül a lényeg úgymond. Mit is rejt a pince? Itt már bele kukkanthatunk. Ahogy a borítón is láthatjuk.
Kb itt járhattam, mikor abba hagytam az olvasást, mert ennyi fejezet létezett. De most kicsit tovább haladok, bár már hallottam spoilereket.

Alice_and_the_White_Rabbit>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 21.

Az a nyamvadt pince, ami…….egy pince :D Jó nem? Mindenki, hogy várta a nagy fordulatot XD Maradjunk ennyiben, de van meglepi bőven menjetek olvasni! :D

Lehvira>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 21.

A fél csillag levonás leginkább azért jár, mert még mindig nem vagyok meggyőződve arról, hogy a helyes döntést hozták. Felsorakoztathat Eren egy csomó érvet, hogy miért is spoiler
Mindig is szerettem azt, hogy nem egy fejlett társadalomban játszódik a történet, de ettől függetlenül érdekesnek tartom spoiler Elmondhatatlanul kreatív a párhuzam és hihetetlen milyen részletességgel építette fel a történetet a mangaka. Szép lassan minden a helyére kerül, szóval megyek is folytatni.

_ada >!
Hajime Isayama: Attack on Titan 21.

Tovább bonyolódnak a dolgok, bár végre kaptunk válaszokat is. Mármint, te jó ég, erre nem számítottam! Ez a Grisha! Milyen elképesztően jó lett felépítve a történet már a legeslegelső résztől. Hihetetlen. Mindig új mangába akarok kezdeni, de helyette ennek veszem elő az újabb részét. Nem osztozhat mással a figyelmemen-
Bár legszívesebben nagyon kevés pontot adnék erre a részre, ám ahhoz túl érdekes volt, hogy „elvakítsanak az érzelmeim”. Nehéz lenyelni Levi döntését, de végül nem lehet rá haragudni.

ladybird12>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 21.

Hát ebben a könyvben aztán sok minden történt. Hüledeztem és sírtam egyszerre. spoiler De végre elérkeztünk a pincéhez, már az első résztől mindenki erre várt. Nem mintha eddig se nem volt Eren apja rejtélyes, de most legalább már derülnek ki róla dolgok. Kapjuk lassan a válaszokat arra a temérdek kérdésre.

Xylaryss P>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 21.

Most értem el arra a pontra, hogy ha leteszem, nem tudok aludni, mert érdekel a folytatás!
Ez egy mestermű <3

ujhelyiz P>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 21.

Egy hosszabb szünet után (igen, hozzá kellett jutni pár folytatólagos kötethez; magamtól biztosan nem az előző kötet után tartottam volna ezt a szünetet :) ) eljutottam odáig, hogy folytathattam a sorozatot, és a múltkori események egy igencsak kemény lezáráshoz vezettek el – a túlélők összegyűltek, megmentették, akit lehetett, majd végre eljutottak a pincébe – amely pincében a világ működését leíró titkok kerültek elő.

Azt kell, hogy mondjam, hogy ez egy remekül felépített felfedezés lett – és nem az első a sorozatban. Vártuk az információkat, amiknek egy része most jött meg, és egy másik része a folytatásban várható – öröm és bódottsá'!

_ada >!

Don’t misunderstand.
You could never replace Erwin.

Chapter 85: The Basement

Attack on Titan sorozat · Összehasonlítás