Attack ​on Titan 20. (Attack on Titan 20.) 34 csillagozás

Hajime Isayama: Attack on Titan 20. Hajime Isayama: Attack on Titan 20.

FACING ANNIHILATION

The Survey Corps's quest for the truth of the world inside the Walls has brought them back to Titan-infested Shiganshina District, a mere stone's throw from Eren's childhood home. They have come to execute Erwin's final gambit, reclaiming Wall Maria and the secrets of humanity's past. But the Colossus Titan, the Armored Titan, and the Beast Titan have been waiting for them, and saving humanity will require the most difficult sacrifice the Corps has ever had to make…

Eredeti megjelenés éve: 2016

192 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781632363091 · Illusztrálta: Hajime Isayama
194 oldal · ASIN: B01MTQJ5JD · Illusztrálta: Hajime Isayama
192 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781632364548 · Illusztrálta: Hajime Isayama

Erwin Smith

Valentine_Wiggin>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 20.

Megrázó kötet, és itt döbbentem rá, hogy Isayama mennyit fejlődött rajzolás terén. A harcjelenetek is nagyon szépen meg voltak rajzolva, bizonyos jelenetek egyszerűen brutálisak (például Levi harca a majomszerű óriással) de leginkább a beszélgetések, a dilemmák sikerültek erősre, abszolút lerítt a karakterek arcáról a vívódás, adott esetben a félelem (Eren és Mikasa kiborulása Armin lépésein, vagy Levi szenvedése a szérummal, hogy kinek kéne beadni). És komolyan kezdem úgy érezni, hogy Jean maradt a társaság egyetlen józan, normális tagja. Ami elég kétségbeejtő.

_ada>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 20.

spoiler Nem szeretem ezt a részt, de ennek az előbb említett veszteség az oka… Majd megbékélek vele. Egyébként ismét nagyon izgalmas, brutális, megrázó volt, és ismét elég függő a vége. Még semmi nem biztos. Levi „hibázása” meglepő, de gondolom megrázták a történtek. és Armin… Mi jöhet ezután?

Alice_and_the_White_Rabbit>!

Ott folytatjuk ahol abbamaradt. Meglepi? Van, de inkább zsepit készítsetek

ladybird12>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 20.

A sorozat egyik legdurvább része. Sajnos ez a harc sok áldozattal járt. Erwinék és Erenék még a legdrasztikusabb pillanatban sem adták fel, amikor nyilvánvaló volt, hogy az ellenség áll nyerésre. Levi és a bestia titán jelenete volt a kedvencem. Erwin beszéde pedig fenomenális volt.

ujhelyiz P>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 20.

A sorozat nagy erénye az, hogy tökéletesen párosítja az emberi drámákat a látványos összecsapásokkal és a remek ütemben adagolt titkokkal és meglepetésekkel – a 20. kötet ebből ad egy újabb adagot nekünk. Az előző kötet végén a Felderítő Osztag egy majdnem lehetetlen helyzetbe került, aminek hatására egyszerre kell régi ellenfeleikkel megküzdeniük.

És ahogy a lehetséges győzelemhez szükséges döntéseket meg kell hozni, a hőseink fejlődése is remekül nyomon követhető – és ha van valami, ami segít abban, hogy a szereplők valódi hús-vér karakterek legyenek, ez az. Mindent egybevetve, a 20. kötet továbbra is tartja a sorozat erényeit, és mindenképpen kíváncsi vagyok a folytatásra is.

veresati>!
Hajime Isayama: Attack on Titan 20.

Szerintem ez a sorozat egyik legjobb és legdurvább része. Tele van akcióval, a harcok látványosak,spoiler

ladybird12>!

My soldiers! Rage!!! My soldiers! Scream!!! My soldiers!! FIGHT!!!

Chapter 80: The Nameless Soldiers

Kapcsolódó szócikkek: Erwin Smith