Sárkányhegedű 1 csillagozás

Hajdú Kati: Sárkányhegedű

Ádám
4. osztályos tanuló véleménye a mesékről:

„Nekem nagyon tetszettek, főként azért, mert a karakterek és a cselek nagyon jó hangulatot adtak a meséknek, és egy csomó helyzetben láttam a szememben a meséket. Köszönöm ezt az élményt.”

Magánkiadás, Debrecen, 2016
112 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789631270402 · Illusztrálta: Illés Márta

Hajdú Kati: Sárkányhegedű

Ez a mesekönyv…
La a kalappal e két csodálatos alkotó előtt! E kötetben tizenöt mese várja, hogy felfedezze kis és nagy olvasója. Nem fognak csalódni, mivel kedves, érzelemmel átszőtt, sokféle tájra elkalauzoló, tanulságokban bővelkedő mesék sora lép színre. M e s é s e n gyönyörű illusztrációitól pedig eláll a lélegzetünk, a színek harmóniája és e kivételes technika is valami elbűvölő, felemelő, szemet gyönyörködtető. Ajánlom mindenkinek! :)
Esti mesének, kikapcsolódásra, feltöltődésre, csak úgy olvasgatásra is tökéletesen megfelelő. Nagy betűmérete kicsinek, idősnek egyaránt ösztönző.

Trudiz

A könny, mely a fájdalom útja,
Gyöngyként hullik öledbe,
Sírd ki minden bánatodat,
Öröm lesz majd helyette.

Trudiz

– Aki rosszat tesz ellenünk, de mi nem toroljuk meg, önmagunknak teszünk jót vele.

Trudiz

Egy zord téli estén, amikor a jégcsapok kopogtak az ablakon, ezüstös fényben csillogott a zúzmara. A csupasz fák dideregve álltak némán, magukra húzva a havas takarót.